Соболєв вважає, що Рада має прийняти закон про окуповані території

Поділитися
Сергій Соболєв © Андрій Товстиженко, DT.UA
Необхідно захистити права корінних народів Криму, зокрема, кримських татар, вважає Соболєв.

Верховна Рада повинна прийняти закон про окуповані території і визначити порядок захисту та забезпечення громадян України у Криму. Про це заявив в.о. глави фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

"Ми повинні прийняти закон про окуповані території. Після фарсу вчорашнього дня, коли фактично імітувалося волевиявлення громадян України в Криму, після того, що це волевиявлення не визнано жодною міжнародною організацією і найголовніше - не визнано народом України, у нас постає питання необхідності захисту громадян України, які живуть у Криму", - сказав він.

Соболєв зазначив, що громадяни України у Криму повинні бути захищені у плані бюджетного забезпечення, забезпечення територіальної цілісності, а також можливості виконання своїх професійних обов'язків, що в першу чергу стосується армії, міліції, прокуратури та СБУ.

Соболєв підкреслив, що центральна влада не піде на те, щоб відключити Крим від водопостачання та енергопостачання, але потрібно визначити порядок фінансування цих об'єктів і операцій. Соболєв звернув увагу на необхідність захисту прав корінних народів Криму, зокрема, кримських татар.

Він нагадав, що парламентом в першому читанні вже прийнято проект закону про статус громадян, яких незаконно було виселено з території Криму. Тепер, за словами Соболєва, його необхідно прийняти в цілому і забезпечити підтримку кримських татар.

Нагадаємо, сьогодні на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради Криму прийнято постанову "Про незалежність Криму". Документ передбачає звернення до Росії з пропозицією про прийняття Криму до складу РФ як нового суб'єкта зі статусом республіки.

Учора у Криму провели референдум про статус АР Крим. Голова комісії з проведення референдуму Михайло Малишев заявив, що 96,6% виборців, що взяли участь в референдумі про статус Криму, проголосували за входження автономії до складу Росії.

Офіційний Київ, США, ЄС, ООН та інші міжнародні авторитетні організації не визнають легітимність референдуму в Криму щодо статусу півострова. Законність референдуму визнали тільки Росія, Сирія, КНДР і Венесуела. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі