"Слугу народу" найбільше підтримують на півдні, "Голос" на заході — опитування

Поділитися
"Слугу народу" найбільше підтримують на півдні, "Голос" на заході — опитування © prosport.tsn.ua
Ще дві партії близькі до прохідного бар'єру.

Для проходження у Верховну Раду 5%-й бар'єр долають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Батьківщина", "Європейська солідарність" і "Голос". Такі дані спільного опитування опублікували просу фонд "Демократичні ініціативи" та соціологічна служба Центр Разумкова.

Партію "Слуга народу" підтримують 42,7% серед тих, хто буде голосувати і визначився з вибором, "Опозиційну платформу – За життя" - 10,5%, "Батьківщину" -10,2%, "Європейську солідарність" - 9,8%, "Голос" – 6,4%.

На межі проходження знаходиться партії "Сила і честь", за яку планують голосувати 5,2% тих, хто визначився з вибором та "Громадянська позиція" – за неї готові проголосувати 4,1% серед тих, хто визначився.

Рейтинг партії "Опозиційний блок" становить 2,5%, "Радикальної партії" - 2%, Всеукраїнського об'єднання "Свобода" - 1,7%, "Українська стратегія Гройсмана" - 1,6%, "Об'єднання "Самопоміч" - 0,6%.

Згідно з результатами опитування, партія "Слуга народу" лідирує у всіх регіонах. Найбільше її підтримують на півдні України - 55% серед тих, хто збирається голосувати. На сході у цієї політичної сили рівень підтримки 42%, в центрі - 35%, на заході - 32%.

"Опозиційний блок" найвищий рівень підтримки має на сході (19%) і на півдні країни (14%). Істотно менше його підтримують в центрі (6,7%) і майже не підтримують на заході (1,2%).

У "Батьківщини" найкращий результат в центральній Україні (13,1%). На заході її підтримує 8,3% серед тих, хто збирається голосувати, на півдні - 7%, на сході - 5,2%.

За "Європейську солідарність" найбільше готові голосувати жителі центру (12,4%) та заходу (10,9%). На півдні рівень підтримки цієї партії становить 3,3%, на сході - 4,2%.

Партія "Голос" має найвищу підтримку на Західній Україні (13,4%). В центрі її готові підтримати 4,4% виборців, які підуть голосувати, на півдні - 1,3%, на сході - 2,6%.

Загальнонаціональне опитування було проведено з 13 по 20 червня 2019 року у всіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих територій. Опитано 2017 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня.

24 травня в Україні стартувала передвиборча кампанія до Верховної Ради України. ЦВК відкрила номер спеціального рахунку для зарахування грошової застави кандидатів у народні депутати.

Поділитися
Підготував/ла Ирина Знась
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі