Порошенко розповів, про що говорив з Трампом у Брюсселі

Поділитися
Порошенко розповів, про що говорив з Трампом у Брюсселі Порошенко відмовився розкривати частину питань, які обговорювалися під час зустрічі
Сторони обговорили майбутню зустріч Трампа з Путіним у Гельсінкі, 16 липня.

Президент України Петро Порошенко обговорив з головою Білого дому Дональдом Трампом майбутню зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним у Гельсінкі, питання Північного потоку-2 і просування реформ в Україні. Про це він розповів журналістам за підсумками зустрічі в четвер, 12 липня.

"Ми насправді дуже ретельно обговорили і наступну зустріч Президента Трампа в Гельсінкі в понеділок, 16 липня. Були ретельно обговорені питання "Північного потоку-2", я дуже докладно поінформував президента Трампа", - констатував Порошенко, передає прес-служба українського президента.

Порошенко також додав, що розповів американському президентові про хід реформ в Україні, при цьому зазначивши, що частина питань, які обговорювалися під час цієї зустрічі, розкриватись не буде.

Відповідаючи на питання, чи обговорювалося питання анексії Криму з Дональдом Трампом, Порошенко підкреслив, що позиція всіх членів сьогодні була відображена в заяві за підсумками саміту. "Чітко чорним по білому написано. Це заява, схвалена всіма членами на вищому рівні, в тому числі і за участю Президента Трампа. Абсолютно чітко зазначений статус Криму, невизнання незаконної анексії Криму", - сказав він.

Президент також нагадав, що така ж позиція закріплена і в резолюції Конгресу США, і в заявах Державного департаменту, і Білого дому. У той же час Порошенко розповів, що у Брюсселі провів 15 двосторонніх зустрічей.

Зазначимо, раніше Петро Порошенко заявив про те, що Київ не підтримуватиме загальноєвропейські проекти, в яких бере участь Російська Федерація – країна-агресор. Також український президент на саміті НАТО 12 липня заявив, що Україна планує досягти стандартів НАТО до 2020 року, з цією метою реалізується щорічна національна програма під егідою комісії Україна-НАТО.

Нагадаємо, 11 липня країни Альянсу схвалили декларацію, якою підтверджуються євроатлантичні прагнення України. При цьому НАТО поки не має наміру пропонувати Україні Програму розширених можливостей, однак продовжить надавати підтримку.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі