Німеччина поки проти ратифікації Угоди про асоціацію з Україною

Поділитися
Німецький парламент вважає неможливою на даному етапі ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною на через регресу в процесі реформ.

Ратифікація Угоди про асоціацію між Україною і ЄС у німецькому Бундестазі на даному етапі неможлива, заявив голова парламентського комітету у справах ЄС, депутат від правлячого Християнсько-демократичного союзу Гунтер Кріхбаум.

«Безумовно, відносини України і Європейського союзу ставатимуть більш інтенсивними. Зрештою, Україна є учасницею Східного партнерства, яке Євросоюз підтримує зі своїми сусідами на Сході. Але якщо говорити про парафування Угоди про асоціацію, то йдеться про технічне завершення роботи над документом. Однак справа ще далеко не зроблена. Адже перш ніж угода набере чинності, її мають схвалити всі країни-члени ЄС. Утім, такої готовності наразі немає», - сказав він в інтерв’ю Deutsche Welle.

Він наголосив, що у Європейського союзу є певні стандарти і цінності.

«Україна заявляє про своє прагнення дотримуватися цих цінностей. Йдеться про засади правової держави, демократії, дотримання свободи слова і багато іншого. Ми хочемо бачити відповідні зусилля і серйозний поступ, підтримку громадянського суспільства. Всього цього ми нині не бачимо. На жаль», - підкреслив німецький депутат.

Говорячи про судові процеси над Юлією Тимошенко і Юрієм Луценком, він підкреслив, що це «лише верхівка айсберга».

«На жаль, ми бачимо регрес у процесі реформ. Свого часу Україна вже була далі на шляху становлення демократичних структур. Коли ми говоримо про цінності Європейського союзу, їх треба не лише поділяти, ними треба керуватися. Коли Україна здійснює реформи, вона робить це не на догоду Німеччині або Європейському союзу, а на благо власних громадян. Тут ще багато роботи», - зауважив Кріхбаум.

Регрес, за його словами, стосується, насамперед, розбудови незалежного правосуддя, структур правової держави, а також свободи ЗМІ.

Нагадаємо, 30 березня має відбутися парафування Угоди про асоціацію України та ЄС, включаючи Угоду про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом.

В грудні 2011 року Європейський союз відмовився підписувати з Україною вже готову Угода про асоціацію в зв'язку з негативною оцінкою того, що відбувається в країні. !zn

Читайте також:

Єврокомісар Фюле: Для євроінтеграції України необхідні глибокі демократичні реформи

Київ і Брюссель знаходяться на роздоріжжі, - ЄС

Брюссель вимагає від України виконати політичні умови для підписання Угоди про асоціацію


Азаров визнав, що процес євроінтеграції України зайшов у глухий кут

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі