НЕ ДОПУСТИМО ЖЕРТВ ЗАРАДИ СВІТЛОГО МАЙБУТНЬОГО!

Поділитися
Україна, за словами Президента Леоніда Кучми, надає великого значення положенню проекту угоди про...

Україна, за словами Президента Леоніда Кучми, надає великого значення положенню проекту угоди про формування Єдиного економічного простору з Росією, Білоруссю й Казахстаном, яке дозволяє учасникам ЄЕП самостійно приймати рішення щодо формату своєї участі в об’єднанні.

«Проект угоди про формування ЄЕП містить дуже для нас важливе принципове положення про можливість різнорівневої та різношвидкісної інтеграції. Це дозволяє учасникам ЄЕП самим приймати рішення про формат своєї участі в ньому», — заявив Л.Кучма, виступаючи на торжествах, присвячених 65-річчю Луганської області, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він наголосив, що «Україна розглядає ЄЕП як інструмент для створення рамкових умов розвитку регіонального економічного співробітництва».

«Росія, я наголошую, особливо Росія, й інші наші партнери мають із Євросоюзом угоди, подібні до української, і також узяли на себе зобов’язання узгодити своє законодавство з європейським».

«Тому, насправді, йдеться про те, що чотири країни — учасниці ЄЕП — будуть узгоджувати законодавство з європейським, а водночас і між собою», — сказав Президент.

При цьому Л.Кучма підкреслив, що Росія в домовленості з ЄС пішла далі України, оскільки в них сьогодні мова про створення спільного економічного простору.

Стосовно вигод участі в ЄЕП, Л.Кучма відзначив, що Україна зможе знайти ринки збуту для своєї сільськогосподарської продукції, харчової та легкої промисловості. «Ми маємо чудові можливості виробничої кооперації з країнами СНД. Розрахунки свідчать — така кооперація забезпечила б істотне зростання у машинобудуванні, металургії тощо», — сказав Л.Кучма. Він наголосив, що створення єдиного простору дозволить поліпшити умови праці для вітчизняних виробників на ринках Росії та інших країн цього простору, що приведе до створення нових робочих місць, розширення виробництва в найближчій перспективі».

Л.Кучма підкреслив, що в питанні формування Єдиного економічного простору йдеться «про взаємовигідний договір, який, до речі, жодним чином не суперечить чітко зафіксованому напряму на євроінтеграцію».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі