МЗС: Європа не хоче приймати Україну, бо там йде процес звикання

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Причина побоювань Євросоюзу щодо членства України полягає в звиканні європейців до нової ситуації.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив заступник міністра закордонних справ, глава делегації України на переговорах з ЄС щодо Угоди про асоціацію Павло Клімкін.

«У низці держав дуже болісно сприймають потоки мігрантів з нових країн - членів ЄС, так само як і перенесення низки ключових виробництв у нові країни-члени, де вартість робочої сили та інші витрати менші. Цей перерозподіл усередині ЄС бачиться інакше, ніж перерозподіл у глобальному масштабі (наприклад, у країни Південно-Східної Азії). Потрібен час, щоб ЄС усвідомив себе в новій якості. І, звісно, існують серйозні проблеми, пов’язані із нинішньою кризою в єврозоні. Крім того, є ще й розширення на Балкани. Поки що завершено лише переговори Хорватії з ЄС, а інші переговірні процеси або просуваються досить складно, або взагалі не розпочалися».
П. Клімкін наголосив, що в Євросоюзу накопичилася критична маса викликів і проблем. «Але я впевнений, що з нинішньої кризи Європейський Союз вийде сильнішим і консолідованішим, у тому числі й політично. Упевнений, що це у свою чергу змінить на краще загальне ставлення до перспективи розширення ЄС», - додав він.
Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Тетяни Силіної з Павлом Клімкіним.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі