Іванющенко почав спростовувати фальшивку, опубліковану 3,5 роки тому

Поділитися
© Володимира ЧОПЕНКО
Народний депутат Юрій Іванющенко просить журналістів перестати згадувати його ім'я «у прив'язці до дій слідчих прокуратури». Про це йдеться в його заяві, текст якої є у ​​розпорядженні ZN.UA.

«Я дійсно звернувся до Генеральної прокуратури як народний депутат у зв'язку з появою в публічному обговоренні відвертого фальшивого «документа», який так чи інакше зачіпає моє ім'я. Цей «документ», безсумнівно, містить в собі образливу вигадку і суттєво б'є по моїй репутації», - йдеться в тексті повідомлення.

За словами народного депутата, «ніяких дій щодо тих чи інших журналістів, незалежно від їхніх особистих оцінок і думок», він не робив і не робить, оскільки "підробкою" документів "займаються зовсім інші люди і зовсім з іншим цілями". За словами Ю.Іванющенка, його «цікавлять саме виробники і замовники всього цього».

Очевидно, народний депутат має на увазі скан документу, який з'явився на багатьох сайтах під назвою як «Довідка», який датовано 16 листопада 2006 року, нібито адресовано президенту Російської Федерації Володимиру Путіну і підписано начальником Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ В.Корабельниковим (сам підпис на скані «замазано» у графічному редакторі).

Автор «Довідки» стверджує, що за Юрієм Іванющенком тягнеться довгий кримінальний шлейф.

«Довідку» вперше було опубліковано сайтом ОРД ще у жовтні 2007 року, відразу після того, як Ю.Іванющенко став народним депутатом. Пізніше матеріал було передруковано іншими сайтами.

Раніше журналісти деяких ЗМІ поширили інформацію, що їх наполегливо викликають «для бесіди» до прокуратури з приводу матеріалів про регіонала Юрія Іванющенка, відомого під прізвиськом "Юра Єнакієвський".

Про це зокрема «Радіо Свобода» повідомив донецький журналіст Артем Фурманюк.

Причиною дій працівників прокуратури, за інформацією Фурманюка, послужило письмове звернення Ю.Іванющенка до Генпрокуратури з проханням провести перевірку фактів, викладених в інтернеті.

Нагадаємо, у схожій ситуації у 2007 році інший народний депутат від ПР Рінат Ахметов подав позов до суду Лондона з проханням визнати наклепом інформацію про нього, опубліковану в інтернет-виданні "Обозреватель". Суд Ахметов виграв, жоден із відповідачів у справі не з'явився на судове засідання. Адвокат Ахметова заявив про намір звернутися до суду з клопотанням про стягнення збитків з інтернет-видання. Про суму стягнення не повідомлялося. Формальним приводом для подання позову саме до лондонського суду стала доступність інтернет-сайту, у тому числі, і у Великобританії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі