Довгий пропонував співпрацю комісії ВР з розслідування порушень у Київраді

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Секретар Київради Олесь Довгий пропонував співпрацю Тимчасовій слідчій комісії (ТСК) Верховної Ради з питань розслідування обставин порушень Конституції і законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київради і КМДА.

«На самому початку роботи комісії зі мною захотів зустрітися секретар Київради Олесь Довгий. Запропонував економічну співпрацю. І, вибачте за прямоту, був посланий. Ми не отримали доступу до документів та архівів КМДА», - заявив ZN.UA екс-глава згаданої комісії, народний депутат Кирило Куликов.

Комісія працювала рік, з лютого 2009-го по лютий 2010-го. З цього випливає, що вже більше року на руках у прокуратури є необхідні «доводи», і до розгляду яких прокуратура ще не приступала.
«Порушення були виявлені в усіх сферах діяльності команди Черновецького. Земля, власність, техногенна безпека, медицина, будівництво, тендери», - розповів К. Куликов.
Він також повідомив, що мер Києва Леонід Черновецький «нас демонстративно ігнорував». «І не дивно, - адже тоді він ніжно обіймав за шию Віктора Андрійовича, а Київрада люб’язно ухвалювала рішення про перейменування вулиці Січневого повстання на вул. Мазепи. Ми працювали, відчуваючи опір, залучаючи експертів, силовиків.50 томів порушень. Пласт фактів і приводів для прокуратури, яка за бажання могла отримати доступ і до Черновецького, і в архіви КМДА. Як отримала його тепер моніторингова група Попова. Виходячи з наявності політичної волі», - додав екс-голова комісії.
За останньою інформацією, представники Генпрокуратури вирушили в Німеччину по затриманого там голову столичної земельної комісії Євлаха. Наскільки може розтягнутися його екстрадиція - невідомо. «Але тепер усі розуміють, що роль цієї персони у справі Черновецького - як роль Кравченка у справі Гонгадзе, - розповідає компетентне джерело. - На ньому, голові земельної комісії, перетиналися інтереси й замикалися команди Супруненка, Черновецького, Довгого. Саме тому стоїть питання не тільки про повернення важливого свідка і співучасника в Україну, а й про збереження його життя».
Докладніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Інни Ведерникової «Примус до миру».
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі