Booking порушує закони України, дозволяючи безпосередньо бронювати готелі в Криму

Поділитися
Booking порушує закони України, дозволяючи безпосередньо бронювати готелі в Криму Компанії порушують закони України © shostka.info
Booking без проблем дозволяє забронювати готель у Криму, незважаючи на заборони ЄС.

Незважаючи на те, що ЄС вважає анексію Криму незаконною і не дозволяє в обхід українських законів здійснювати які-небудь операції та надавати послуги, знаходяться компанії, які це роблять. Зокрема, це система інтернет-бронювання готелів Booking.com, що належить американській компанії The Priceline Group, що орієнтується на європейський ринок.

Проросійський німецький політик, голова фракції партії "Ліві" в парламенті Квакенбрюка Андреас Маурер розповів, що вперше зміг з Німеччини розплатитися своєю банківською карткою при бронюванні номера в кримському готелі. Про це з посиланням на російські ЗМІ, передає портал Капітал.

"Якщо всі попередні роки, коли я їздив у Крим, при бронюванні готелю мені доводилося оплачувати готівкою на місці, то цього разу вперше, перебуваючи в Німеччині, я зміг перевести оплату зі своєї банківської картки. Раніше при бронюванні кредитна картка не спрацьовувала. Кримські готелі не могли зняти кошти з німецької кредитної картки", - сказав Маурер, який знаходиться в Криму "для опрацювання візиту на півострів великої німецької делегації".

Маурер зазначив, що бронювали готель через Booking.com.

"Тепер бронь проходить, як у Франції або в Італії. Єдине, що треба було вказати, що їду в Крим по роботі, а не на відпочинок", - сказав Маурер.



Напавши на Україну і захопивши Крим, Росія не тільки зробила те, що, в принципі, робити заборонено, - силою відібрала частину території іншої держави, але і направила свої дії проти інших. Насправді в 2014 р. вона напала на кожну державу світу і відібрала у кожної з них їх умовний Крим", - наголошує дипломат.

Докладніше про необхідність активізації зусиль щодо невизнання окупації Криму читайте в статті Максима Кононенка "П'ять років окупації Криму: в пошуках політики невизнання" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі