Bihus.Info оприлюднили докази брехні Ткаченка про півроку оренди маєтку на Трухановому острові

Поділитися
Bihus.Info оприлюднили докази брехні Ткаченка про півроку оренди маєтку на Трухановому острові Ткаченко орендує маєток вже кілька років "по півроку" © bihus.info
У 2015 році "плюси" зробили серію матеріалів про незаконне поселення на острові, а вже наступного року туди перебрався гендиректор телеканалу.

Кандидат на посаду голови Київської міської держадміністрації, народний депутат від "Слуги народу" і колишній гендиректор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко користується незаконним маєтком на Трухановому острові в Києві щонайменше з 2016 року.

Водночас до декларацій Ткаченка цей будинок систематично не потрапляє. Сам депутат стверджує, що орендував його лише влітку цього року, тому витрати на оренду нібито з'являться у декларації лише наступного року.

Маєток знаходиться на ділянці, яку місто ще 1994 року передало в оренду під водно-спортивний комплекс ТОВ "Учбово-спортивний комерційний клуб "Україно". Будувати житло на цій землі, яка належить до охоронної зони, заборонено, йдеться у розслідуванні Олександра Курбатова для Bihus.Info.

"Труханів острів – рекреаційна зона в столиці, де житлове будівництво заборонене… У 2015 році журналісти каналу "1+1" зробили серію матеріалів про незаконне поселення на Трухановому острові, зокрема – і про нецільове використання саме цієї бази", - наголошують журналісти.

А вже у 2016-му в соцмережах Олександра Ткаченко та його дружини Анни почали з'являтися світлини, зроблені біля цього маєтку. З 2017 року родина викладала такі фотографії регулярно, що спростовує твердження депутата про оренду будинку лише впродовж кількох місяців 2019 року.

bihus.info

bihus.info

За документами цей маєток є "адміністративною будівлею", яка перебуває у приватній власності директора інвест-групи "Інеко" і співвласника спортивного клубу "Україно" Дениса Копилова. Копилов підтвердив журналістам, що саме він надає будинок Ткаченку в оренду.

Раніше Кабмін погодив звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка і направив відповідне подання на підпис президенту Володимиру Зеленському, однак відповідний указ ще не публікували.

У відповідь Віталій Кличко заявив, що вважає таке рішення неконституційним, а звільнити його можуть тільки кияни.

Зазначимо, у Києві на посаду голови КМДА президенти зазвичай призначали обраних мерів. Винятками були тільки Іван Салій, який очолив КМДА за президентства Леоніда Кравчука в 1993 році та Олександр Попов, призначений Віктором Януковичем восени 2010 року замість Леоніда Черновецького.

Водночас давно ходять чутки, що у президента Володимира Зеленського хочуть призначити новим очільником Київської міської держадміністрації колишнього гендиректора телеканалу "1+1" Олександра Ткаченка.

Докладніше про правові колізії щодо посади мера та голови КМДА читайте у статті Олександра Сергієнка "Столиця дежавю" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі