198 депутатів Верховної Ради причетні до корупції, 234 - злісні прогульники, - дослідження

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
У Верховній Раді VI скликання лише три депутати відповідають критеріям доброчесності, показало дослідження. Це Микола Томенко, Володимир Лановий та Олександр Гудима. 49 депутатів нинішнього парламенту змінили свою політичну позицію, а 198 парламентаріїв були причетні до корупційних дій. Ще 234 депутати, згідно з аналізом, систематично прогулюють роботу парламенту.

У Верховній Раді України VI скликання лише три депутати відповідають критеріям доброчесності, показало дослідження громадянського руху "Чесно" спільно з аналітиками Комітету виборців України.

Зокрема, дослідження, результати якого були оприлюднені в ході форуму "Чесна розмова з майбутнім парламентом" в понеділок у Києві, показало, що добропорядними є віце-спікер українського парламенту Микола Томенко, депутати фракції НУ-НС Володимир Лановий і фракції БЮТ Олександр Гудима.

Згідно з результатами аналізу, 89 народних депутатів порушували права і свободи людини. Серед них 50 депутатів з Партії регіонів, 13 - з БЮТ, 7 - з НУ-НС, 10 - позафракційних та 7 - КПУ.

49 депутатів нинішнього парламенту змінили свою політичну позицію, а 198 парламентаріїв були причетні до корупційних дій. Зокрема, згідно з дослідженням, до корупції причетні 103 депутати від Партії регіонів, 30 - БЮТ, 21 - НУ-НС, 20 - позафракційних, 8 - КПУ, 9 - Народної партії та 7 - з групи Реформи заради майбутнього.

Аналіз показав, що 383 депутати не відзвітували з приводу своїх доходів. Тут знову лідирує Партія регіонів - 184 депутати, БЮТ -71, НУ-НС - 40, позафракційні -28, КПУ - 23, Народна партія - 19 і група Реформи заради майбутнього - 18.

419 депутатів не голосують особисто у сесійній залі. Зокрема, згідно з дослідженням, це 188 депутатів з Партії регіонів, БЮТ - 95, НУ-НС - 53, позафракційних - 25, КПУ - 25, з Народної партії - 16 і з групи Реформи заради майбутнього - 17.

Ще 234 депутати, згідно з аналізом, систематично прогулюють роботу парламенту. Це 105 депутатів з Партії регіонів, 56 - з БЮТ, 31 - з НУ-НС, 20 - позафракційних, 10 - КПУ, 7 - Народної партії та 5 з групи Реформи заради майбутнього.

За інформацією руху "Чесно", в основі перевірки депутатів лежала інформація з відкритих і достовірних джерел, а її результати не є остаточними, оскільки громадяни можуть доповнювати дослідження фактами, а депутати - їх спростовувати. !zn

Читайте також:

Литвин про Раду: наявний процес деградації

Рада незаконно збільшила витрати на вибори на мільярд

Позачергове засідання Ради може відбутися 31 липня

У Харкові регіонали піаряться на латанні тротуару (фото)

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі