У футбольному фіналі Олімпіади зіграють Мексика і Бразилія

© kamavor.livejournal.com/
У першому півфіналі мексиканці обіграли Японію з рахунком 3:1. У другому Бразилія впевнено розібралася з Кореєю - 3:0.

Збірні Бразилії та Мексики зіграють у фіналі чоловічого олімпійського футбольного турніру в Лондоні 11 серпня.

У першому півфіналі у вівторок мексиканці обіграли Японію з рахунком 3:1, програючи по ходу зустрічі.

У другому матчі Бразилія впевнено розібралася з Кореєю з рахунком 3:0. Рахунок відкрив на 38-й хвилині півзахисник Ромуло. А в другому таймі у воротах азіатської збірної двічі розписався нападаючий Леандро Даміан, який з шістьма забитими голами вийшов у кращі бомбардири турніру.

- Щоденник Олімпіади-2012. Розклад змагань і медальний залік

Як відомо, олімпійська збірна Іспанії з футболу, яка вважалася одним з фаворитів, вилетіла з турніру вже на стадії групового етапу, програвши два перші матчі.

Збірна Великобританії, якій також багато передрікали перемогу на турнірі, в чвертьфіналі поступилася команді Південної Кореї. !zn

Важкоатлет Олексій Торохтій приніс Україні третє «золото»