Мерлені та Остапчук вийшли у чвертьфінал по боротьбі

© sport.segodnya.ua
Перший період бою олімпійська чемпіонка Афін Ірина Мерлені закінчила нічиєю 1:1. У другому ж періоді українка впевнено перемогла 4:0. Юля Остапчук, незважаючи на «явний настрой проти неї суддів», також пробилася до вісімки найсильніших.

Українська представниця у вільній боротьбі Ірина Мерлені, олімпійська чемпіонка Афін, перемогла корейську спортсменку і вийшла в чвертьфінал Олімпійських ігор в Лондоні. Разом з нею вийшла і чемпіонка Європи Юля Остапчук.

Перший період бою Мерлені закінчився нічиєю 1:1. У другому ж періоді українка впевнено перемогла 4:0.

Юля Остапчук, незважаючи на «явне наслаштування проти неї суддів», впевнено перемогла свою суперницю і також пробилася до вісімки найсильніших Олімпіади в Лондоні.

- Щоденник Олімпіади-2012. Розклад змагань і медальний залік

За 11 днів у британській столиці розіграно вже 200 з 302-х комплектів олімпійських медалей. Збірна Українаи в загальнокомандному заліку опустилася з 17-го місця на 19-те. Скарбничка «синьо-жовтих» напередодні не поповнилася жодною нагородою. Загалом в активі українців залишається 9 медалей - 3 золотих і 6 бронзових.

Першими йдуть китайці (34, 21, 18), випереджаючи американців (30, 19, 21). Третіми залишилися британці (22, 13, 13), четвертими - південнокорейці (12, 5, 6), п'ятими - росіяни (10, 18, 20), шостими - французи (8, 9, 11).

За загальною кількістю нагород кращі результати у китайців (73) і американців (70). Українці (9) ділять 13-ту позицію з угорцями, новозеландцями і румунами.

Всього на Іграх-2012 на п'єдестал пошани вже піднімалися представники 73-х країн. !zn

Важкоатлет Олексій Торохтій приніс Україні третє «золото»

Українські плавці пояснили поразку на Олімпіаді-2012: неякісні плавки і нестача басейнів