Каноїст Чебан завоював четверте "золото" для України, а байдарочниця Осипенко-Радомська - друге "срібло" на Олімпіаді-2012

© litva-tour.eu
Тепер в активі України 4 золотих, 2 срібних і 9 бронзових медалей. Завдяки суботнім досягненням своїх олімпійців, Україна піднялася на чотири позиції і тепер займає 16-е місце в загальнокомандному заліку.

Український каноїст Юрій Чабан завоював золоту медаль на Олімпіаді-2012 в Лондоні в одиночному чоловічому спринті на каное на 200 м. Другу нагороду за сьогоднішній день принесла Україні байдарочниця Інна Осипенко-Радомська - вона завоювала "срібло" в одиночному спринті на 200 метрів.

Так, у фінальному заїзді в суботу, 11 серпня, українець Юрій Чабан показав найкращий результат (42,29 сек.). Друге місце посів представник Литви Євген Шуклін (42,79 с.), третє - росіянин Іван Штиль (42,85 с).

Із завоюванням золотої медалі на ХХХ Олімпійських іграх Юрія Чебана відразу ж привітав президент України Віктор Янукович і побажав призеру благополуччя та нових звершень. "Своїм спортивним успіхом Ви засвідчили прагнення українських спортсменів досягати високих результатів на найпрестижніших Іграх, примножувати славу нашої держави. України пишається Вами", - сказано в привітанні глави держави.

Щоденник Олімпіади-2012. Розклад змагань і медальний залік

/system/ckeditor_assets404IMAGE
А в одиночному спринті на 200 метрів на байдарках серед жінок українка Інна Осипенко-Радомська завоювала срібну олімпійську медаль. У вирішальному заїзді вона прийшла другою до фінішу, пропустивши вперед спортсменку з Нової Зеландії Лізу Керрінгтон. Бронза - в угорки Наташі Дучев-Яніш.

Це друга медаль для Осипенко-Радомської на нинішній Олімпіаді-2012. Перше срібло вона завоювала 9 серпня в спринті на 500 метрів.

Таким чином, в активі України налічується вже 4 золотих, 2 срібних і 9 бронзових медалей. Завдяки суботнім досягненням своїх олімпійців, Україна піднялася на чотири позиції і тепер займає 16-е місце в загальнокомандному заліку.

В Олімпійському селищі в Лондоні прогримів вибух, сотні людей евакуйовано (відео)