Боксери принесли збірній Україні золото і срібло Олімпіади

© london2012.com
Олександр Усик та Денис Беринчик на Олімпіаді завоювали золоту і срібну медалі. На даний момент в "скарбничці" олімпійської збірної України 18 медалей - 5 золотих, 4 срібних і 9 бронзових.

Українські боксери Олександр Усик та Денис Беринчик на Олімпіаді в Лондоні завоювали відповідно золоту та срібну медалі.

Олександр Усик став олімпійським чемпіоном у ваговій категорії до 91 кг. Український боєць впевнено провів поєдинок проти італійця Клементе Руссо, зумів дотиснути його в третьому раунді і заслужено виграв «золото».

У першому раунді Олександра судді віддали італійцю невелику перевагу - 3:1. У другому раунді Усик діяв активно і відновив статус-кво - 8:8, а в третьому просто «виніс» свого опонента - 14:11 на користь українця - підсумковий результат цього поєдинку, заслужене золото Олександра Усика!

- Щоденник Олімпіади-2012. Розклад змагань і медальний залік

Денис Беринчик у ваговій категорії до 64 кг став срібним призером Олімпійських ігор в Лондоні.

У фінальному поєдинку українець поступився кубинцеві Роніель Сотолонго, який зумів провести хороший бій. Денис за очками програв усі три раунди, загальний підсумок бою - 15:22.

Нагадаємо, раніше боксери Олександр Гвоздик і Тарас Шелестюк завоювали для України дві бронзові медалі.

На даний момент у "скарбничці" олімпійської збірної України 18 медалей - 5 золотих, 4 срібних і 9 бронзових. У командному заліку Україна піднялася на 14 місце. !zn