Покриття Цифрової мережі Т2 понад 95% - Центр радіочастот завершив виміри у Волинській області - Новини компаній - dt.ua

Покриття Цифрової мережі Т2 понад 95% - Центр радіочастот завершив виміри у Волинській області

18 жовтня, 2017, 12:47 Роздрукувати

Протягом трьох літніх місяців  Державним підприємством "Український центр радіочастот" (УДЦР) у Волинській області проводились виміри зони покриття цифрового телебачення. Ці вимірили УДЦР проводив на офіційне замовлення телеканалів 1+1 та Інтер, а також за дорученням Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі С.І. Кубіва. 

УДЦР ще на початку вересня направив результати вимірювань каналам-замовникам, але вони їх до цього часу не  оприлюднили.

Ми змогли отримати, не без проблем, результати вимірювань виключно завдяки тому, що відповідно до вимог Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" Центр радіочастот зобов'язаний  надати їх ТОВ "ЗЕОНБУД", як оператору цифрової мережі.

Після аналізу отриманих результатів стало зрозуміло чому телеканали 1+1 та Інтер блокують оприлюднення результатів вимірів, адже виміри УДЦР чітко показали, що 95%  населення Волинської області має можливість доступу до  цифрової мережі Т2. І це в той час, коли технічні служби цих телеканалів та цілий ряд "незалежних" експертів неодноразово публічно наголошували , що Волинська область є однією з найбільш проблемних в Україні з точки зору  покриття цифровим телебаченням.

Такий результат вимірювань вважається надзвичайно позитивним для цифрової мережі Т2, адже вимірювання проводились за умови наявності радіозавад від діючих передавачів аналогового телебачення, а фахівці УДЦР неодноразово робили заяви на робочих нарадах про те, що після відключення аналогового телебачення покриття цифрової мережі покращиться ще на 20%.

Необхідно враховувати і той факт, що вимірювальне обладнання Центру радіочастот мало показники на 4-6 децибел гірші, ніж це передбачено Методикою "Визначення зони покриття мережі цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2", що рівноцінно зниженню потужності передавачів у 4 рази. Тобто, фактичне покриття має ще значно кращі показники. 

Таким чином, проведені УДЦР виміри остаточно підтвердили те, що ТОВ "ЗЕОНБУД" декларує  з 2011 року –  цифрова мережа Т2 є найбільшою мережею ефірного телебачення в  країні та її покриття складає понад 95% населення України.

 

Прес-службаТОВ "ЗЕОНБУД"

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №7, 23 лютого-1 березня Архів номерів | Зміст номеру < >