Творчий підхід

Поділитися
Генеральна прокуратура України порушила ще одну кримінальну справу проти екс-голови Тульчинського районного суду Вінницької області, який розробив схему привласнення земельних ділянок.

Генеральна прокуратура України порушила ще одну кримінальну справу проти екс-голови Тульчинського районного суду Вінницької області, який розробив схему привласнення земельних ділянок. Про це повідомляє агентство УНІАН із посиланням на прес-центр СБУ.

Співробітники СБУ викрили новий факт протиправних дій колишнього голови Тульчинського райсуду, який створив схему привласнення земельних ділянок винесенням неправосудних рішень про погашення фальшивих боргів.

Під час досудового слідства співробітники СБУ виявили ще один факт протиправних дій судді. У результаті використання цієї схеми у власність приватному підприємцеві з Сумської області перейшли три ділянки землі за рахунок погашення неіснуючих боргів на суму майже
3 млн. грн.

7 грудня 2011 року Гепрокуратура порушила щодо судді ще одну кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 (винесення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення або постанови) Кримінального кодексу України.

Як повідомляв УНІАН, першу кримінальну справу проти екс-голови Тульчинського районного суду Вінницької області порушено в липні згідно з ч. 2 ст. 366 (службова підробка) і ч. 2 ст. 375 (винесення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення або постанови) Кримінального кодексу України.

Тоді під час розслідування СБУ встановило, що суддя і приватний підприємець із Донецька сфабрикували розписки про отримання грошових позик власниками 20 земельних ділянок, розміщених у Броварському районі Київської області. За цими розписками, донецький кредитор у 2008 році нібито позичив селянам суми від 1 до 3 млн. грн. з умовою повернення через місяць. Термін сплати минув, самі «позичальники» про такі шахрайські маніпуляції не здогадувалися, а їхні земельні ділянки було оцінені і повернуті в інтересах кредитора. Про те, що вони ходили в «злісних боржниках» і мусили розраховуватися своїми земельними паями, самі селяни дізналися, лише отримавши на руки рішення суду. Таким чином міфічний кредитор намагався привласнити 40 гектарів землі, а суддя допоміг йому в цьому, винісши неправосудне рішення.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі