Євро-2012: Шведи "грюкнули дверима", обігравши французів 2:0 (відео)

© uefa.com
Збірна Швеції у матчі, який нічого не вирішував для неї, здобула перемогу над Францією - 2:0. Ця перемога не впливала на розсташування сил у групі, однак скандинави зуміли наостанок порадувати своїх уболівальників хорошою грою.

19 червня на столичному НСК "Олімпійський" в заключному матчі групи D Євро-2012 збірна Швеції в матчі, який нічого не вирішував для неї, здобула перемогу над Францією - 2:0.

Ця перемога не вплинула на розстановку сил у групі - шведи не піднялися вище четвертого місця, а французи вийшли до плей-офф. Однак скандинави зуміли наостанок порадувати своїх уболівальників хорошою грою.

У першому таймі французи більше володіли м'ячем, шведи небезпечно контратакували. Шведи, в матчі, який для них нічого не вирішував, повністю викладалися на полі.

- Збірна України програла Англії і попрощалася з Євро-2012 (відео)

- Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

На 10-й хвилині Швеція ледь не відкрила рахунок. Тойвонен виграв боротьбу зверху в Мексеса, вбіг до штрафного майданчика, обіграв голкіпера Льоріса і з гострого кута пробив вже у порожні ворота, але влучив у штангу.

Французи відповіли кількома дальніми ударами, що не представляли особливої ​​небезпеки для "володінь" Іссаксона.

Другий тайм активніше почала команда Швеції. На 54-й хвилині Златан Ібрагімович відкрив рахунок. Після передачі з правого флангу Ібра красивим ударом у падінні відправив м'яч до сітки французів.

На 83-й хвилині збірна Франції ледь не відігралася - після удару Менеза Іссаксон, який вийшов на заміну, ногою відбиває м'яч.

А в додатковий час Швеція зняла всі питання про переможцем - Хольмен пробив після передачі з правого флангу, м'яч ударився об землю і відскочив у поперечину, від неї на Ларссона, який вколотив м'яч під поперечину з воротарської лінії - 2:0.

У паралельному матчі групи збірна України зазнала поразки від англійців. Англія і Франція проходять далі й зустрінуться, відповідно, з Італією та Іспанією. Збірна Швеції, незважаючи на перемогу над французами завершила виступ на Євро-2012 на останньому місці.

Голи: Ібрагімович 54, Ларссон 90 +1

Швеція: Ісакссон, Меллберг, Гренквіст, М.Ольссон, Ларссон, Свенссон (Хольмен 79), Келлстрем, Ібрагімович, Й.Ольссон, Байрам (Вільгельмcсон 46), Тойвонен (Вернблом 78)

Франція: Льоріс, Дебюші, Рамі, Мексес, Рібері, Бензема, Насрі (Менез 77), М'Віла (Жиру 83), Діарра, Бен-Арфа (Малуда 59), Кліши

Попередження: Свенссон 70, Хольмен 81 - Мексес 68. ! zn

Луческу обурений складом збірної України - занадто багато гравців «Динамо»