Євро-2012: Хорватія впевнено обіграла Ірландію і вийшла у лідери групи (відео)

© uefa.com
Збірна Хорватії зуміла вийти на перше місце у групі С після перемоги над Ірландією з рахунком 3:1. Протягом матчу хорвати мали беззаперечну перевагу над підопічними знаменитого Джованні Трапаттоні.

Збірна Ірландії в рамках Євро-2012 у другому матчі групи С поступилася Хорватії з рахунком 1:3.

Уже на третій хвилині нападник "Вольфсбурга" Маріо Манджукіч головою переправив м'яч у ворота - голкіпер ірландців Шей Гівен "проспав" момент удару.

Через 15 хвилин ірландцям вдалося відігратися - захисник "Лестер Сіті" Шон Сент-Леджер відзначився після розіграшу стандарту.

Хорватам вдалося вийти вперед наприкінці першого тайму, коли Нікіцу Елавіча вивели один на один з Гівеном. Відзначимо, відеоповтор показав, що Елавіч у момент передачі знаходився в офсайді, проте суддя впевнено зафіксував взяття воріт.

А на початку другого тайму третій м'яч влетів у сітку ірландців після удару головою Манджукіча. М'яч потрапив у стійку і від потилиці Гівена влетів у ворота.

- Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

Ірландія - Хорватія 1:3

Голи: Сент-Леджер 19 - Манджукіч 3, Елавіч 44, Манджукіч 48

Ірландія: Гівен, Сент-Леджер, Ворд, О'Ши, Данн, Вілан, Макгіді (Кокс 53), Ендрюс, Дойл (Уолтерс 53), Кін (Лонг 74), Дафф

Хорватія: Плетикоса, Стрініч, Чорлука, Ракітіч (Дуймович 90 +2), Вукоєвич, Елавіча (Кранчар 71), Модріч, Срна, Шильденфельд, Манджукіч, Перішич (Едуардо 89)

Попередження: Ендрюс 45 - Модріч 52, Кранчар 83

Нагадаємо, у першому матчі групи С Іспанія та Італія зіграли внічию 1:1, тому збірна Хорватії після першого туру одноосібно очолила таблицю. У наступному турі в групі С Італія поміряється силами з Хорватією, а Іспанія буде «екзаменувати» збірну Ірландії. !zn

Чемпіони Європи іспанці не змогли обіграти збірну Італії (відео)