Чемпіони Європи іспанці не змогли обіграти збірну Італії (відео)

© uefa.com
Фаворити групи С у матчі між собою не змогли виявити переможця. На гол Антоніо ді Натале іспанці відповіли точним ударом Сеска Фабрегаса.

Фаворити групи С і Євро-2012 збірні Італії та Іспанії у матчі першого туру зіграли внічию 1:1.

Відзначимо, що у стартовому складі іспанців на полі не виявилося жодного "чистого" форварда. В результаті атака команди дель Боске тонула у в'язкій обороні суперника, а контратаки підопічних Пранделлі виявилися більш гострими.

Зокрема, Антоніо Кассано замучив своїми фланговими проривами іспанський захист. Крім нього, Касільясу попсували нерви небезпечними ударами Пірло, Маркізіо і Мотта; а ось все, чим запам'яталася Іспанія до перерви, - це удар Іньєсти і його ж вихід один на один з Буффоном.

На початку другого тайму у складі італійців замість Балотеллі на поле вийшов ді Натале, і вже через п'ять хвилин ця заміна дала результат. На 61-й хвилині Пірло точним пасом вивів ді Натале на "побачення" з Касільясом - 1:0.

Для того, щоб зрівняти рахунок, команді Дель Боске вистачило трьох хвилин і двох ударів - спочатку далекого від Іньєсти, потім в один дотик від Фабрегаса. Перший Буффон відбив, другий не зміг - 1:1.

У кінцівці команди обмінялися небезпечними моментами. Спершу Торрес майже вийшов на чергове побачення з Буффоном і перекидав воротаря, але послав м'яч вище воріт. У італійців же сольний прохід зі своєї половини поля видав Маркізіо, який добіг до штрафного іспанців, обігрався з Джовінко і з одинадцятиметрової позначки послав м'яч точно в руки Касільяса. Підсумок - бойова нічия і інтрига в групі.

- Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

Іспанія - Італія 1:1

Голи: Фабрегас 64 - Ді Натале 61

Іспанія: Касільяс, Сільва (Навас 65), Альба, Арбелоа, Бускетс, Рамос, Алонсо, Фабрегас (Торрес 74), Хаві, Іньєста, Піке

Італія: Буффон, Пірло, Бонуччі, Де Россі, Джаккеріні, Кассано (Джовінко 65), Балотеллі (Ді Натале 57), Маркізіо, Мотта (Ночеріно 90), К'єлліні, Маджо

Попередження: Альба 67, Арбелоа 85, Торрес 86 - Балотеллі 37, Бонуччі 67, Маджо 89

Відзначимо, у наступному турі в групі С Італія поміряється силами з Хорватією, а Іспанія буде "екзаменувати" збірну Ірландії. !zn

Збірна Німеччини з мінімальним рахунком здолала португальців (відео)

Російські уболівальники побили стюардів на матчі Євро-2012 (відео)