Україна забила Румунії чотири голи у товариському матчі

Україна забила Румунії чотири голи у товариському матчі Українці забили три м'ячі у другому таймі © ФФУ
Підопічні Михайла Фоменка здобули мінімальну перемогу напередодні Євро-2016.

Збірна України в Італії провела товариський матч проти збірної Румунії. У результативній зустрічі українці здобули перемогу з рахунком 4:3.

Михайло Фоменко традиційно для себе навіть у товариському матчі випустив з перших хвилин склад, максимально наближений до основного. Відзначимо, що в ролі капітана команду на поле вивів Шевчук.

Збірна України непогано почала матч, але напівмомент створила тільки завдяки помилці суперника - м'яч опинився у Коноплянки, однак той неточно пробив з-за меж штрафного. А в середині тайму рахунок у матчі відкрили румуни - Торже пробив здалеку у ближній кут, а П'ятов зіграв невпевнено і відбити удар не зумів. Відігратися українській збірній при досить рівній грі вдалося перед самою перервою - Зозуля в підкаті замкнув дальню стійку після прострілу Шевчука.

У перерві Фоменко зробив відразу чотири заміни, випустивши в тому числі трьох гравців, які були викликані в збірну додатково: Селезньова, Бутка і Зінченка. Заміни позначилися на грі українців найкращим чином. Зінченку знадобилося всього дві хвилини, щоб забити гол! Молодий півзахисник обікрав останнього захисника румунів, вийшов на ворота і переграв голкіпера. Українці домінували в дебюті тайму і забили ще двічі - Коноплянка точно пробив з п'ятнадцяти метрів, а Ярмоленко розібрався із захисниками і спокійно поклав м'яч у кут.

Зберегти розгромну перевагу українцям не вдалося. Більше того, Румунія забила двічі. Спершу Алібек точно пробив зі стандарту, а потім Станчу з-за меж штрафного спрямував м'яч від штанги у сітку. П'ятов тричі в матчі пропустив у ближній кут.

Румунія - Україна - 3:4
Голи: Торже, 23, Алібек, 74, Станчу, 85 - Зозуля, 43, Зінченко, 48, Коноплянка, 54, Ярмоленко, 59

Румунія: Тетерушану, Матель, Кірікеш, Григоре, Філіп (Рац, 46), Препелице (Хобан, 60), Пінтілій, Торже (Попа, 69), Синмертян (Максим, 57), Станку (Станчу, 79), Кешеру (Алібек, 57)

Україна: П'ятов, Федецький (Бутко, 46), Ракицький, Хачеріді (Кучер, 46), Шевчук (Караваєв, 71), Рибалка (Зінченко, 46), Степаненко, Сидорчук (Ротань, 67), Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля (Селезньов, 46)

Другий товариський матч перед Євро-2016 Україна проведе 3 червня. Суперником нашої збірної буде Албанія.