НАВІЩО УКРАЇНЦЮ КАНАДСЬКИЙ ДИПЛОМ?

Поділитися
Міжнародний інститут бізнесу, про який наш тижневик уже неодноразово розповідав, укотре підтвердив свій високий статус — відповідність високим міжнародним стандартам...

Міжнародний інститут бізнесу, про який наш тижневик уже неодноразово розповідав, укотре підтвердив свій високий статус — відповідність високим міжнародним стандартам. 21 травня 2002 року відбулася урочиста подія — вручення дипломів коледжу ім.Грента МакЮена двадцяти шести випускникам Канадської програми бізнес-менеджменту в Україні, на якій були присутні перший прем’єр провінції Альберта (Канада) пан Ральф Кляйн, посол Канади в Україні пан Ендрю Робінсон, пан Євген Звоздецький, міністр уряду провінції Альберта й інші високі гості. Канадська програма бізнес-менеджменту в Україні розпочалася 1998 року і здійснюється з канадської сторони коледжем ім.Грента МакЮена, що входить, до речі, в п’ятірку найкращих коледжів Канади, та Міжнародним інститутом бізнесу (МІБ) з української сторони. До речі, МІБ — єдиний вищий навчальний заклад в Україні, що дає можливість одержати канадський диплом. Як зазначив у своїй вітальній промові Володимир Заболотний, президент Міжнародного інституту бізнесу: «Тільки добре підготовлені люди здатні зробити бізнес успішним». І справді, не можна не відзначити, що гарні і щасливі власники новеньких дипломів, які пройшли, до речі, двомісячне стажування в Канаді, просто-таки випромінювали оптимізм, упевненість у власних силах і завтрашньому дні.

Традиційно випускники наших вищих навчальних закладів, пишаючись своїми класичними фундаментальними знаннями, потерпали від неможливості реалізувати їх на практиці й у реальному житті. Основною ж метою діяльності Міжнародного інституту бізнесу, що був створений Центральноєвропейською університетською фундацією (Нью-Йорк) та Інститутом державного управління при Кабінеті міністрів України в липні 1993 року, стала адаптація неоціненного західного досвіду ведення бізнесу до українських реалій.

Триденний перший офіційний візит пана Кляйна в Україну складався з безлічі пунктів, серед яких — зустрічі з Президентом України Леонідом Кучмою, з прем’єр-міністром Анатолієм Кінахом, губернаторами, мерами Києва і Львова. Цікавий той факт, що близько 10% населення Альберти становлять нащадки українців, які приїхали до Канади понад 100 років тому. «Я, напевно, єдиний неукраїнець у складі нашої делегації», — жартував пан Кляйн. «Вся чудова історія Альберти, Канади та й усіх США за тривалістю часу не може зрівнятися з історією України, — особливо зазначив він, — проте в процесі ринкових відносин Україна, на жаль, залишається поки що недостатньо розвиненою. Тому найголовніше — це адаптація канадського змісту бізнесу до українських умов». Звичайно, той факт, що, попри високий статус і величезну зайнятість, перший прем’єр канадської провінції відвідав Міжнародний інститут бізнесу, свідчить багато про що. МІБ укотре підтвердив лідерські позиції у сфері вищої освіти в нашій країні і довів силу й життєздатність своїх наукових ідей та розробок.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі