Зеленський і Маркарова в Давосі зустрінуться з директоркою-розпорядницею МВФ і президентом ЄБРР

Поділитися
Зеленський і Маркарова в Давосі зустрінуться з директоркою-розпорядницею МВФ і президентом ЄБРР © World Economic Forum / Flickr
Українська делегація вже в Давосі.

Президент України Володимир Зеленський і міністерка фінансів Оксана Маркарова на Всесвітньому економічному форумі в Давосі зустрінуться з директоркою-розпорядницею Міжнародного валютного фонду (МВФ) Кристаліною Георгієвою та президентом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сумой Чакрабарті, повідомила пресслужба Мінфіну.

"Оксана Маркарова візьме участь у зустрічі президента України Володимира Зеленського з директором-розпорядником МВФ Кристаліною Георгієвою, президентом ЄБРР Сумой Чакрабарті, з главами компаній SOCAR і Cargill, а також у засіданні Національної інвестиційної ради", – йдеться в повідомленні міністерства в Facebook в середу. "Сьогодні міністр фінансів у складі української делегації вилітає в Давос для участі в ювілейній 50-ї сесії Всесвітнього економічного форуму".

Раніше в Мережі поширили аудіозаписи з Кабміну, на якій обговорюють підготовку доповіді з економічної політики президенту, а також курс гривні. Гончарук казав про "примітивне" розуміння президента в економіці, а себе називав "профаном в економіці".

Нагадаємо, що ювілейний ВЕФ у Давосі розпочався у вівторок, 21 січня. Захід триватиме до 24 числа.

Як зазначила редакторка відділу економіки DT.UA Юлія Самаєва, ніхто не працює проти команди президента та уряду так наполегливо, як члени цієї команди. Жодних натяків не те, що система перезавантажується не видно, а економічні успіхи, про які говорить прем'єр – примарні.

Зміцнення курсу гривні тяжко б'є по вітчизняних експортерах, які забезпечують суттєву частину надходжень до держбюджету. Його дефіцит на кінець минулого року перевищив 50 млрд грн.

Прямі іноземні інвестиції у 2,6 млрд доларів – дуже скромний показник, їх накопичений обсяг становить лише 33% від річного ВВП України, і у більшості постсоціалістичних країн він тримається на рівні 50%.

А накопичені міжнародні резерви України насправді на 26% відстають від нормативу МВФ. Тож у прем'єра насправді немає гарних новин для українців, лише маніпуляції.

Докладніше про стан платіжного балансу та індикатори стійкості економіки України читайте у матеріалі Тетяни Богдан "Періферійники" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі