Європа за 20 років підвищить імпорт газу мінімум удвічі, Росія збереже частку ринку - ВР

Поділитися
Європа за 20 років підвищить імпорт газу мінімум удвічі, Росія збереже частку ринку - ВР Європа найближчими десятиліттями не отримає газову незалежність, сподівається BP
Поновлювані джерела поки не зможуть істотно вплинути на ситуацію, сподівається нафтогазовий гігант.

Залежність Європи від імпортного газу зросте на 50-75% у два найближчі десятиліття вважає головний економіст British Petroleum Спенсер Дейл.

Євросоюз прагне знизити залежність від російського палива, в тому числі за рахунок поновлюваних джерел енергії. Дейл вважає, що ЄС зможе наростити частку енергії, що отримується з поновлюваних джерел (сонце, вітер), мінімум до 27% у 2030 році порівняно з 2020 роком, пише Reuters.

"Європа є світовим лідером в тому, що стосується відновлюваної енергії, але до 2030 року її частка, як і раніше буде менше третини. Залежність Європи від імпортного газу протягом 20 років підвищиться приблизно наполовину-на три чверті", - сказав Дейл в інтерв'ю агентству.

Він прогнозує, що скорочення видобутку на старих європейських родовищах буде компенсуватися імпортом з Ірану та Іраку і скрапленим газом, але частка Росії на європейському ринку все одно залишиться на рівні 30%

За даними представника BP, використання відновлюваної енергії в світі зростає на 6,3% щорічно з низького початкового показника, споживання газу буде рости швидше всіх інших викопних видів палива, що на 1,9% в рік.

Раніше ЗМІ писали, що, хоча в Росії говорять про залежність Європи від газу, сама Росія значною мірою залежить від європейських покупців.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі