Є інтерес, але до пропозицій ще не дійшло: ЗМІ вивчили ситуацію з продажем бізнесу Порошенко

Поділитися
Є інтерес, але до пропозицій ще не дійшло: ЗМІ вивчили ситуацію з продажем бізнесу Порошенко Продаж Roshen поки йде неспішно, продавці кажуть - так і має бути
Компанія, занимающаясь продажем Roshen, стверджує, що поки рано питати про конкретні результати.

Компанією Roshen, активом президента України Петра Порошенка, вже цікавляться інвестори з США, Італії і Росії, але говорити про конкретну угоду ще не можна, заявили в компанії "Інвестиційний капітал Україна" (ICU group).

"Враховуючи поточну ситуацію в країні, коли взагалі важко продати будь-які активи, процес затягується. Навіть у мирний час в нашій практиці не було угод M&A (злиття і поглинання - ред.), які б тривали менше року, а з початку анонсування продажів Roshen року ще не пройшло. Нашим пріоритетним завданням залишається продаж всього бізнесу "Рошен", але і можливість продажу його окремих частин ми також розглядаємо", - повідомив Пасенюк удиректор групи ICU , яка, разом з інвестиційною компанією Rothshild group, виступає радником з продажу бізнесу глави держави, пише Радіо Свобода.

Активами Порошенко нібито зацікавилися компанії США, Швейцарії, Італії, Росії. Тим не менш, в ICU кажуть, що така зацікавленість і конкретна пропозиція (придбати компанію) - "дві великі різниці".

"З кожним, хто так чи інакше позначив свій інтерес до Рошену, ми ведемо переговори", - підкреслили в прес-службі агента з продажу Roshen.

Ситуація на сході України, загострення україно-російських відносин і випливають геополітичні фактори не можуть не мати негативного впливу на процес продажів, пояснюють в ICU group, але не називають конкретні складносщі.

У Росії ICU group продає всі виробничі потужності фабрики "Рошен" в Липецьку. Продажем "Крахмалопролдукта" і "Авто-Реал" ця компанія не займається. За словами російського аналітика і головного редактора газети "Вісті промисловості" Мойсея Гельмана, в російському бізнес-середовищі нічого не чути про прогрес з продажем російських фабрик Порошенко.

"Радіо Свобода" відзначає, що, поки триває процес продажу, прибутки і вартість ключових українських активів президента ростуть. Так, київська фабрика Roshen за минулий рік збільшила прибуток у дев'ять разів. За останній рік "Міжнародний інвестиційний банк", який, за його ж інформацією, належить Ігорю Кононенко, Петра Порошенка та батьку президента Олексію наростив статутний капітал більш ніж у два рази.

Радио Свобода

Сам Петро Порошенко в спілкуванні з журналістами невпинно підкреслює, що він вже не керує ні своїм бізнесом, ні процесом його продажу.

"Звичайно, продаємо. Зараз укладено контракт з "Rothshild group" (щодо продажу активів), категоричною вимогою якого є усунення "людини, який є заручником політики", тобто мене, від діяльності компанії", - заявляв президент.

Порошенко запевнив, що його рішення продати бізнес стосується як українських, так і іноземних підприємств, а також заводу в анексованому Росією Криму.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі