У КМДА поділилися секретом, як менше платити за тепло при більших тарифах

Поділитися
Заступник голова Київської міськадміністрації Олександр Мазурчак повідомив, що кияни зможуть платити менше за тепло при тому, що тарифи стануть вищими. Для цього потрібні лічильники.

Заступник голова Київської міськадміністрації Олександр Мазурчак повідомив, що кияни зможуть платити менше за тепло при тому, що тарифи стануть вищими. Для цього потрібні лічильники.

«Тарифи були нижчими за їхню собівартість. Бюджету міста це обійшлося в цьому році у 2 мільярди гривень. Якби тарифи були рівними собівартості, ці 2 мільярди можна було б спрямувати на заходи з енергозбереження. Я скажу так: для того, щоб забезпечити всі будинки міста Києва, а це 10 тисяч будинків, лічильниками та регуляторами тепла, потрібно 300 мільйонів гривень. Ми витратили 2 мільярди і фактично отримали нічого», - зазначив чиновник.

Тому, за його словами, якщо собівартість і тариф будуть більш-менш схожими, це дасть можливість залучати фінансові ресурси в енергозбереження.

"У результаті, на виході населення буде платити менше при більшому тарифі, тобто лічильник стоїть, регулятор є, і при цьому людина, маючи більший тариф, платить тільки за те, що вона спожила. Сьогодні у нас всього забезпеченість на 26% лічильниками, регуляторами ще менше, а це не енергоефективно", - зазначив Мазурчак.

Національна комісія регулювання енергетики підвищила тарифи «Київенерго» на тепло для потреб населення з 1 січня 2011 р. на 34,9%,

За матеріалами IMK

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі