ООН попередила про небезпеку продовольчої кризи в Азії

Поділитися
© ZN.UA
Прогнозований дефіцит продовольства в Азії пояснюють такими факторами, як зміни клімату і пов'язана з цим нестача води та обробленої землі.

Співробітники ООН, що займаються проблемами сільського господарства, відзначають, що для того, щоб уникнути найстрашнішої в історії регіону продовольчої кризи, країнам Азії, що розвиваються, необхідно буде збільшити обсяг виробництва продовольства більш ніж на 75%.

Про це Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) заявила у Бангкоку на глобальній конференції вчених і дослідників, що займаються питаннями збільшення обсягу виробництва пшениці.

У заяві ФАО зазначається, що продовольча безпека в регіоні буде залежати від наявності рису і пшениці - двох головних сільськогосподарських культур в густонаселеній Азії.

Прогнозований дефіцит пшениці пояснюють такими факторами, як зміни клімату і пов'язана з цим нестача води та обробленої землі.

У заяві також наголошується, що споживачі все більше віддають перевагу продукції з пшениці. Крім того, запропоновано вивести гібридні сорти, більш стійкі до коливань температури, захворювань і шкідників, враховуючи, що в найближчі десятиліття чисельність населення світу досягне 9 мільярдів осіб. !zn

Читайте також:

У матчах проти голоду в Африці візьмуть участь 300 європейських футбольних клубів

ООН стурбована виснаженням світових сільськогосподарських угідь

У найближчі 10 років ціни на зерно зростуть на 20%, а ціни на м’ясо - на 30%

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі