ОДНИМ РАДКОМ

Поділитися
У «ВАбанку» з’явився новий акціонер Англійська компанія Truecrown Limited придбала 16,6% акцій Всеукраїнського акціонерного банку...

У «ВАбанку» з’явився новий акціонер

Англійська компанія Truecrown Limited придбала 16,6% акцій Всеукраїнського акціонерного банку. «ВАбанк» входить до групи великих банків з активами понад 400 млн. грн. На сьогодні 56,6% його акцій належать вітчизняним компаніям, 40% — іноземним інвесторам. Власниками решти акцій є фізичні особи. Серед компаній-іноземців пакет акцій розподілено таким чином: 16,6% у Truecrown Limited, 23,3% — у Societe Generale Ladenburg Thalman UKR.

Датські акціонери UMC готові продати свій пакет акцій

Як повідомив інформагентству «Українські новини» представник одного із засновників UMC, телекомунікаційна компанія TDC Tele Danmark (Данія) планує продати свої 16,3% акцій одного з українських лідерів мобільного зв’язку компанії UMC. За його словами, покупцем пакета акцій TDC Tele Danmark готовий стати німецький телекомунікаційний гігант Deutsche Telecom або близька до нього компанія. Ще раніше про бажання продати свою частину акцій, що становить 16,3% статутного фонду UMC, заявила голландська телекомунікаційна компанія KPN. Відомо також, що і Кабінет міністрів збирається продати певну кількість акцій UMC із 51-відсоткового пакета, що належить державному «Укртелекому». Причому на частку, яка перебуває в держвласності, також претендує Deutsche Telecom.

«Укртелеком» експериментує
з Інтернетом

На сьогодні компанія «Укртелеком» проводить експеримент щодо безплатного надання доступу до Інтернету. Щоправда, поки лише в Київській і Чернігівській областях. Там користувачі не оплачують інтернет-трафік, а покривають лише вартість міжміського телефонного дзвінка. У такий спосіб керівництво «Укртелекому» має намір відпрацювати схему надання послуги й одночасно вивчити попит на неї.

Під «Олейну» надали
41-мільйонний кредит

Група іноземних банків, до якої увійшли Raiffeisenbank, Societe Generale, BNP Paribas і ЕBRD, виділила Дніпропетровському олієекстракційному заводу (виробнику олії «Олейна») консорціумний кредит обсягом $41,5 млн. Гроші будуть спрямовані на поповнення оборотних коштів, щоб підприємство могло збільшити експорт соняшникової олії до Росії. Адже окрім того, що Дніпропетровський ОЕЗ — третій за величиною олієекстракційний завод в Україні, йому вже зараз належить близько 15% ринку соняшникової олії Москви.

З одноразовою тарою проти горілкових фальсифікаторів

Щоб звести до мінімуму відсоток підробленої горілки, Житомирський лікеро-горілчаний завод має намір розливати свою продукцію в одноразові пляшки. Окрім того, вже розроблено нові етикетки й особливі кришечки для пляшок. А на недавній зустрічі виробників і реалізаторів алкогольних напоїв Житомирщини з працівниками податкових органів узагалі прозвучала пропозиція зробити спеціальну регіональну акцизну марку. Якщо цю пропозицію буде підтримано, то така марка стане першою регіональною в Україні.

Інформація «ДТ» й інформагентств

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі