Нафта торгується різноспрямовано напередодні переговорів щодо Греції

Поділитися
Нафта торгується різноспрямовано напередодні переговорів щодо Греції Нафту демонструють різноспрямовану динаміку © globalriskinsights.com
Інвестори оцінюють потенційний несприятливий вплив від боргової кризи Греції на європейське енергоспоживання.

Світові ціни на нафту демонструють різноспрямовану динаміку в п'ятницю, 26 червня тлі очікувань інвесторами результатів переговорів з грецького боргового питання, свідчать дані торгів.

За станом на 7.18 за київським часом вартість серпневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent збільшилася на 0,27% - до 63,37 долара за барель. Ціна серпневих ф'ючерсів на WTI знижувалася на 0,07% - до 59,66 долара за барель.

"У п'ятницю та вихідні все увагу буде зосереджено на Греції... Інвестують в нафту оцінюють потенційний несприятливий вплив від боргової кризи Греції на європейське енергоспоживання", - наводить агентство Франс Прес заяву аналітиків сінгапурського United Overseas Bank.

17 червня, Центральний банк Афін у доповіді заявив, що провал угоди з кредиторами призведе до неконтрольованого кризи" в країні, який може привести до виходу Греції з єврозони, і, швидше за все, з ЄС. При цьому згідно з даними опитування інституту вивчення громадської думки GPO, майже 70% греків хочуть залишитися в єврозоні. Крім того, близько 68% респондентів переконані, що, незважаючи на протиріччя, Афіни все-таки погодяться з умовами кредиторів.

У вівторок стало відомо, що Греція в переговорах з міжнародними кредиторами пішла на поступки, але вони не повинні вплинути на трудові права, і не стануть причиною жорсткої економії. При цьому, як повідомляє Bloomberg, у Ципраса залишилося 48 годин для укладення угоди з кредиторами.

26 червня Туск заявив про відсутність угоди з Грецією. При цьому Рада міністрів фінансів країн єврозони, швидше за все зустрінеться в суботу для подальших переговорів.

Крім того, інвестори продовжують стежити за новинами по іранській ядерній програмі.

Повідомлялося, що процес переговорів щодо ядерної програми Ірану істотно сповільнився. 12 червня у Відні пройшов черговий раунд переговорів. Тегеран наполягає на тому, щоб у міжнародних інспекторів не було доступу на військові бази Ірану, тоді як для Заходу дана умова є одним з основних.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі