Нафта торгується різноспрямовано на очікуваннях зустрічі ОПЕК+

Поділитися
Нафта торгується різноспрямовано на очікуваннях зустрічі ОПЕК+ Трейдери в очікуванні зустрічі ОПЕК 30 листопада © bloomberg.com
Brent подешевшала до 63,47 доларів за барель. WTI подорожчала до 58,49 доларів.

Ціни на нафту змінюються різноспрямовано в п'ятницю, але обидві еталонні марки завершують тиждень в "зеленій зоні".

Січневий ф'ючерс на нафту Brent до 11:35 подешевшав на 0,13% до 63,47 долара за барель.

Ціна ф'ючерса на нафту WTI на січень збільшилася до цього часу на 0,81% до 58,49 долара за барель.

З початку тижня WTI подорожчала на 3,4%, найшвидшими темпами за місяць, оскільки компанія TransCanada скоротила листопадові поставки по трубопроводу Keystone на 85% із-за розлива нафти в штаті Південна Дакота минулого тижня. Позитивну роль відіграли і новини про скорочення товарних запасів нафти в США.

Крім того, трейдери продовжують очікувати засідання країн угоди про скорочення видобутку нафти ОПЕК+. Зустріч відбудеться 30 листопада у Відні. Багато хто з учасників угоди неодноразово заявляли, що на засіданні буде обговорюватися питання про продовження угоди.

Нагадаємо, раніше міністр нафти Кувейту Іссам аль-Марзук заявив про те, що ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти ще на дев'ять місяців.

Раніше генеральний секретар ОПЕК Мохаммед Баркіндо висловив надію на приєднання Єгипту та Туркменії до угоди зі скорочення видобутку нафти членами ОПЕК і країнами, що не входять у картель.

Однак Казахстан виступає за плавний вихід з угоди з ОПЕК. Остаточне рішення буде прийнято в листопаді.

Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротили видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що не входять в картель. Вона розрахована на півроку з можливістю продовження ще на шість місяців.

Тим часом країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу. Повідомлялося, що з цієї кількості половина припадає на Росію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі