МВФ оцінив потреби Греції у фінансуванні до кінця 2018 року в 50 млрд євро

Поділитися
Греції необхідно 50 млрд євро © Андрій Товстиженко, DT.UA
Основна частина допомоги Греції повинна надійти з країн ЄС. При цьому кредитори повинні знизити боргове навантаження Афін.

Міжнародний валютний фонд оцінив в 50 млрд євро потреби Греції у фінансуванні з жовтня 2015 року до кінця 2018 року.

Згідно з доповіддю МВФ, частина допомоги, яка припадає на кредиторів в Європейському Союзі, склала б як мінімум 36 млрд євро (40 млрд доларів).

При цьому, навіть якщо Греція проведе реформи, запропоновані її міжнародними кредиторами, країни єврозони повинні будуть знизити боргове навантаження Афін за рахунок ряду заходів, таких як пролонгація існуючого боргу.

МВФ вказує на погіршення ситуації в Греції. Якщо в минулому році фонд прогнозував падіння боргу до ВВП країни до 128% до 2020 року, то тепер він очікує цей показник в районі 150%. За підсумками 2013 року борг становив 175% ВВП.

Крім того, МВФ очікує стагнації грецької економіки в поточному році, зростання на 2% у наступному році і прискорення підйому до 3% в 2017-2018 роках.

Як відомо, МВФ заявили про невиплату Грецією 1,6 млрд боргу до 1 липня, чим країна оголосила дефолт.

За останні кілька тижнів кредитори і грецький уряд обговорили найрізноманітніші пропозиції для досягнення угоди. Зокрема, обговорювалися різні суми допомоги, коригувалися терміни її надання та умови реформ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі