Ми готові допомагати державі, інвестувати в кращу якість освіти – директор по персоналу Метінвесту

Поділитися
Ми готові допомагати державі, інвестувати в кращу якість освіти – директор по персоналу Метінвесту
Документ повинен визначити портрет суспільства в розрізі освіти, до якого прагне держава.

Пряме замовлення роботодавців до системи освіти – це фахівці з хорошим рівнем підготовки, які хочуть працювати в країні, розповів в.о. директора з персоналу групи Метінвест Олександр Пімкін в рамках круглого столу "Співпраця бізнесу та установ професійно-технічної освіти", який пройшов у Києві 4 березня за участю Федерації роботодавців України, представників Міністерства освіти і науки, Міністерства праці і соціальної політики та Держслужби зайнятості, передає ресурс UA Prom.info.

"Природно, ми як роботодавці готові інвестувати в це знання і ресурси, забезпечувати гідні умови, допомагати державі", - зазначив він.

Одним з першочергових завдань для держави і бізнесу є розробка національної стратегії розвитку освіти, каже Пімкін. Документ має визначити портрет суспільства в розрізі освіти, до якого прагне держава.

"Сьогодні, якщо ми подивимося цей зріз, то більше 80% мають вищу освіту, не важливо якої якості, всі інші – профтехосвіта. При тому що якщо подивитися на ВВП нашої країни, то генерується він в основному на заводах, в наукомістких або технічних галузях, а не в кабінетах чи установах. Треба збалансувати нашу систему освіти, зрозуміти, скільки нам потрібно вищої освіти, в яких галузях воно має бути, і яким воно повинно бути якості", - зазначає в.о. директора по персоналу Метінвесту.

За його словами, група також самостійно інвестує у популяризацію робітничих професій через підвищення рівня зарплат, роботу зі школярами та студентами. У 2018 році Метінвест виступив генеральним партнером конкурсу професійної майстерності для студентів ПТУ World Skills Ukraine. А в цьому році компанія запланувала комплекс заходів в рамках взаємодії зі школами, училищами та університетами.

"Ми готові запропонувати інвестування для створення нових лабораторій під наші програми навчання, будемо пропонувати кращим студентам профільні стипендії, вже сьогодні проводимо профорієнтаційні конкурси для школярів і студентів молодших курсів, які дозволяють їм подивитися на компанію по-новому і на промисловість теж, допомагають прийняти правильне рішення про те, куди йти працювати в майбутньому", - розповів Пімкін.

Нагадаємо, за підсумками круглого столу також було схвалено низку рекомендацій бізнесу щодо поліпшення профтехосвіти в Україні. На думку членів Федерації роботодавців, підвищення якості підготовки студентів буде сприяти впровадження дуальної форми освіти, що передбачає отримання теоретичних знань на базі училищ і практичних навичок на виробництві, осучаснення та розширення переліку професій, їх популяризація.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі