Корейці зацікавилися поставками скрапленого газу для LNG-терміналу в Україні

Поділитися
Найбільша у світі компанія-експортер скрапленого газу південно-корейська «KoGas» зацікавлена у поставках газу на майбутній LNG-термінал в Україні. У найближчі дні планується підписати угоду, яка дозволить розпочати технічні переговори у цьому напрямку.

Держінвестпроект та південно-корейська корпорація «KoGas», яка є найпотужнішим експортером скрапленого природного газу в світі, підписали «Меморандум про співробітництво», який передбачає співпрацю у реалізації Національного проекту «LNG термінал».

Як повідомила прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, підписання відбулося сьогодні, 29 серпня 2012 року, за результатами зустрічі української сторони з представниками «KoGas».

Ефективне транспортування газу - важливий фактор енергетичної безпеки

За словами голови Держінвестпроекту Владислава Каськіва, Меморандум засвідчує спільний інтерес щодо участі компанії «KoGas» в якості стратегічного партнера–інвестора Національного проекту «LNG термінал» та експортера зрідженого газу для українського терміналу.

«У найближчі дні планується підписання угоди про конфіденційність, що дозволить розпочати технічні переговори у зазначених напрямках», - повідомив Каськів.

«KoGas» – найпотужніший експортер скрапленого природного газу, постачає його в усі галузі господарства Південної Кореї, на електростанції, на газопереробні підприємства, газовим транзитним компаніям, що забезпечують газом населення. Під керівництвом компанії знаходиться три LNG термінали та внутрішня газотранспортна система (LNG), протяжність якої складає 2,74 тис.км.

Нагадаємо, на початку серпня Украина вже підписала один меморандум з Катаром щодо поставок скрапленого газу в Україну (переговори до цього проводилися з компаніями Ras Gaz і Katar Gas, які мають державну частку). Тоді ж у Нацагентстві прогнозували, що до осені Україна буде мати два рамкових договори на поставку газу.

Як повідомляло ZN.UA, до моменту закінчення будівництва і введення повністю в дію наземного заводу з регазифікації і ємностей для зберігання газу, а також підключення цих об'єктів до ГТС, буде використовуватися морський (офшоhний) LNG-термінал. !zn

Читайте також:

Україна домовляється з Катаром, Алжиром і США про постачання зрідженого газу

Будівництво терміналу зрідженого газу в Україні коштуватиме 846 млн євро

Україна орендує офшорний термінал для транспортування зрідженого газу

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі