Головою наглядової ради Приватбанку стала колишня експертка МВФ

Поділитися
Головою наглядової ради Приватбанку стала колишня експертка МВФ
Спостережну раду банку очолила Шерон Іскі.

Главою наглядової ради Приватбанку стала Шерон Іскі, в минулому міжнародна радниця Управління технічної допомоги казначейства США та експертка МВФ. Таке рішення було прийнято на першому засіданні наглядової ради 31 липня.

Міністерка фінансів Оксана Маркарова привітала новий склад наглядової ради і новообрану голову і нагадала про те, що перед ними стоїть дуже складне і відповідальне завдання: на базі досягнень попередніх років виконати цілі, закладені в політиці власності та стратегії Приватбанку.

"Згідно стратегії розвитку сектору державних банків, яка є політикою власності для державних банків, Приватбанк має бути стабілізований, оздоровлений, розвинений та повернутий на ринок шляхом приватизації до 2022 року. І ця амбітна мета стоїть перед новим складом наглядової ради. Наше завдання – зробити роботу банку максимально підзвітною нашим власникам: українським платникам податків, а майбутню приватизацію - максимально прозорою та ефективною", - сказала міністерка.

"Я пишаюся новим складом наглядової ради, їх професіоналізмом і досвідом. Ми розуміємо великі виклики, які стоять перед нами, і впевнені, що подолаємо їх. Разом з менеджментом банку ми готові продовжувати подальшу якісну трансформацію установи", - зазначила Шерон Іскі.

Раніше повідомлялося, що членами наглядових рад державних Приватбанку та Ощадбанку за квотою президента стали колишні співробітники "Укрексімбанку".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі