Екс-міністр фінансів Греції виводить в офшор гроші за розповіді про кризу – The Times

Поділитися
Екс-міністр фінансів Греції виводить в офшор гроші за розповіді про кризу – The Times Вароуфакіс накопичив на офшорному рахунку 61 тисячу доларів після відставки. Ілюстрація © hyanisvaroufakis.eu
Вароуфакіс накопичив на рахунку в Омані 61 тисячу доларів, розповідаючи про те, як він довів Грецію "до ручки".

Колишній міністр фінансів Греції Яніс Вароуфакіс називає себе марксистом, але його гламурні фото сесії, вечірки в дорогих клубах і вихідні на віллах класу люкс можуть переконати в тому, що чоловік, який довів Грецію до банкрутства, став дуже високооплачуваним капіталістом.

Навіть після відставки він продовжує заробляти на кризі в рідній країні. Вароуфакіс отримав 60 тисяч доларів за виступи по всьому світі і перерахував ці гроші на рахунок в офшорний рахунок в банку HSBC в Омані.

Про це сьогодні повідомляє The Times з посиланням на розслідування грецької газети Proto Thema. Журналісти з Афін під виглядом клієнтів зв'язалися з британською агенцією London Speaker Bureau, яка організовує заходи за участі відомих людей по всій Європі. Як виявилося, виступ Вароуфакіса коштує 5 тисяч доларів в межах Європи. А якщо йдеться про лекцію в університеті, то він згоден її провести за 1,5 тисяч.

При цьому екс-міністр фінансів Греції вимагає забезпечити йому переліт бізнес-класу, трансфери, оплатити його проживання і харчування, а також дрібні витрати. Розслідування журналістів суперечить заявам самого Вароуфакіса, який стверджує, що 40 разів виступав перед аудиторіями і за це отримав трохи більше тисячі євро в сукупності.

Екс-міністр фінансів Греції не коментує скандальні дані, які вдалося з'ясувати журналістам. Однак, інформація про його заробітки на розповідях про грецьку кризу швидко поширилася в його країні і викликала реакцію суспільства. Тим часом, 6 жовтня Європарламент підтримав надання Греції ще 35 млрд євро.

Передбачається, що 20 млрд євро будуть виділені з європейських структурних та інвестиційних фондів. У той же час, ще 15 млрд євро буде надано уряду Греції з сільськогосподарських фондів.

Раніше були озвучені умови, які прийняла Греція для отримання фіндопомоги на суму майже 86 млрд євро.

Для того, щоб не вийти із зони євро після дефолту, після довгих переговорів Брюсселя та Афін було укладено угоду з Євросоюзом, яка передбачає фінансову допомогу Греції в обмін на важкі реформи.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі