Депутати не наважилися скасувати печатки з першого разу

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
ВР направила на доопрацювання "занадто сирий" урядовий проект закону, яким підприємцям дозволялося працювати без печаток.

«За» те, щоб прийняти даний проект закону проголосували тільки 15 із 226 необхідних народних депутатів сьогодні, у четвер 17 березня, під час ранкового засідання парламенту.

Під час обговорення документа народні обранці висловили думку, що законопроект є "сирим" і вимагає доопрацювання.

На думку авторів документа (Кабінет міністрів і Держкомпідприємництва), обов'язкове використання печаток в господарському обороті юридичними особами створює штучні перешкоди для їхньої діяльності, а також провокує різного роду спекуляції та маніпуляції самими ж суб'єктами господарювання.

Зазначимо, згідно з проведеним експертами Світового банку у 2010 р. аналізом легкості відкриття бізнесу, у більшості країн Європи та СНД (окрім України, Азербайджану та Росії) немає обов'язкової вимоги для підприємців мати печатку.

При цьому нагадаємо, раніше фракція Партії регіонів закликала на цьому тижні прийняти блок урядових проектів законів щодо сприяння веденню бізнесу.

Також нагадаємо, що дозвіл МВС на виготовлення печаток і штампів минулого місяця вже було скасовано.

Раніше DT.UA писало, що Кабмін відмовився від послуг ЄДАПСу і відновив державний контроль над виробництвом захисних знаків і документів суворої звітності, проти чого довго боровся Держкомпідприємництва та особисто його екс-голова Михайло Бродський.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі