БУЛО СУСПІЛЬСТВО ІНФОРМАЦІЙНЕ, СТАЛО — РЕКРЕАЦІЙНЕ РЕГІОНИ ДЕМОНСТРУЮТЬ КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО СФЕРИ ВІДПОЧИНКУ

Поділитися
Пригадується, ще на світанку становлення суспільства нуворишів існувала дуже характерна концепція пустопорожнього марнування часу...

Пригадується, ще на світанку становлення суспільства нуворишів існувала дуже характерна концепція пустопорожнього марнування часу. Псевдоросійські, псевдояпонські та квазіфранцузькі ресторанні комплекси і центри дозвілля, що відкрилися наприкінці XX століття, були розраховані на товстий гаманець і витривалий шлунок. Та й тільки.

Однак попит еволюціонував, і сьогодні логічним прагненням тих, хто знає собі ціну, стало не лише задоволення природних потреб. Сфера сучасного відпочинку нині здійснює перехід в одухотворенішу площину, де на перший план виступають не матеріальні цінності. Процес цей розпочався в Дніпропетровську. Там, схоже, і столицю зуміли випередити.

Клуб «Бартоломео», що відкрився 28 листопада 2002 року, відвідало вже понад 6000 чоловік. Хоча багатьом досі важко визначити, чим конкретно є цей проект із гордим ім’ям легендарного моряка. Проте сім із половиною гектарів території клубу, які можуть щодня вміщати понад 2000 чоловік, стали справжнім потрясінням у культурному житті регіону і вже встигли, що називається, взяти за душу цінителів інтелектуального дозвілля.

На великій території «Бартоломео» розлігся відкритий парк — музей етнографії, алеї якого поділяють заклад на вісім самостійних зон: зоопарк і спортивні майданчики профі-класу, яхт-клуб зі школою яхтингу та центром техобслуговування водної техніки, літній басейн із гідромасажем і аквабаром. А також масштабний готельний комплекс класу Luxe, російська лазня, дитячий майданчик й естрадна площа. І все це в одних межах.

Своєрідна вісь клубу — ресторанний комплекс, побудований у вигляді двопалубного вітрильника в натуральний розмір, який ніби сів на скелястий риф. Тут розмістилися європейський ресторан, єдиний у своєму роді суші-бар та унікальний за своєю динамікою паб, виконаний у дусі морської таверни. Причому кожен елемент інтер’єру заявляє про свою історичну приналежність, становлячи особливу естетичну цінність.

Клуб «Бартоломео» відбиває культуру епохи великих географічних відкриттів XV століття в особі її провісника Бартоломео Діаша. Власне, його відкриття мису Доброї Надії і надихнуло творців концепції клубу поставити на березі Дніпра своєрідний оазис афро-португальської культури. Відвідання «Бартоломео» несе насамперед пізнавальний момент. Кожен елемент сервісу жорстко узгоджений із культосвітньою традицією. Таким чином, цей заклад досить успішно продовжує ламати стереотип, відповідно до якого фізичний відпочинок та інтелектуальне насичення несумісні.

Комплексність — порівняно новий підхід у системі відпочинку. Попри видиму грандіозність, «Бартоломео» є лише частиною значно більшої структури. Це пілотний проект системи Genesis, до якої увійдуть два не менших центри. А тому вже сьогодні діє система клубних карт Genesis із тим, щоб її члени мали різні привілеї в рамках повноцінного об’єднання.

Асортимент зробив свою справу. І сьогодні в Дніпропетровському регіоні можна спостерігати цікавий процес формування своєрідного Genesis-товариства, об’єднаного тим, що заведено називати «безмежною пропозицією».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі