Бондар: "Касетний скандал" може виявитися дурницею порівняно з продажем "Укртелекому"

Поділитися
Екс-голова ФДМУ Олександр Бондар заявив, що так званий «касетний скандал» може виявитися виявитися незначною подією, порівняно із тим, що таємний зв’язок, який забезпечує «Укртелеком», потрапив у досі невідомі руки.

«Касетний скандал Мельниченко може виявитися дурницею порівняно із тим, що ми не знаємо, у чиї руки потрапив таємний спецзв’язок! Це ж всі державні секрети будуть знаходитися в руках цієї фізичної чи юридичної особи! Я хочу завтра Рябченка (Олександр Рябченко, голова ФДМУ – ред..) спитати у парламенті, чи зверталося СБУ, прокуратура, інші правоохоронні органи до нього, щоб він дав дійсно власника цього об’єкту. Тому, що вони в першу чергу повинні знати! Я думаю, що не зверталися, а значить, вони знають хто це! І у них це не викликає ніякого занепокоєння і побоювань. От і відповідь на питання, хто це може бути» - наголосив він.

Експерт наголосив, що приватизація «Укртелекому» є свого роду унікальним випадком в історії українських приватизаційних процесів.

«Ця приватизація, яка відбулась, по трьом суттєвим параметрам відрізняється від приватизації, яка проводилася досі… Перше – єдиний випадок в українській приватизації, коли досі невідомо реального власника цього об’єкту. Ви пам’ятаєте, як продавав Чечетов: всі знали – кому, і він усім розказував. Всі знали, а зараз ніхто… У Партії регіонів одні чутки, одні розмови, ніхто конкретно нічого не каже» - наголосив пан Бондар.

На думку експерта, ознаки приватизації вказують на те, що «Укртелеком» дістався надзвичайно впливовій у державі особі.

«Ви пам’ятаєте, які скандали, які передачі на рейтингові всі канали транслювали, йшли дебати з продажу повторного «Криворіжсталі» і Одеського припортового заводу. Скрізь були дебати. Зараз мовчання повне. Тиждень пройшов як підписаний договір купівлі-продажу. Покупець був відомий іще 28 грудня. Вже пройшло майже 2,5 місяці – жодний канал (не обговорює – ред.), мовчання повне. Перший раз, коли продається такий об’єкт з такими скандальними, дискримінаційними умовами, жодна людина, чи фізична, чи юридична особа не наважилась подати до суду. Після цього робляться висновки: хто може у нашій країні дозволити собі ці три чинники і придбати цей об’єкт?» - звернув увагу Олександр Бондар.

На думку Олександра Бондара, навіть якщо за приватизацією «Укртелекому» стоять вищі посадові особи держави, приховувати це не варто: «Я підходив до багатьох з Партії регіонів: «Ви знаєте хто купив? Да, Льовочкін, за кошти Фірташа»! А чому президент про це не скаже, що тут секретного?»

За матеріалами прес-служби ТВі

Поділитися
Підготував/ла Дубенко Вадим
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі