Аналітики передрікають фондовому ринку Китаю подальше падіння

Поділитися
Аналітики передрікають фондовому ринку Китаю подальше падіння У найближчі два місяці індекс Shanghai Composite може опуститися до 3100 пунктів © m.fang.com
У найближчі два місяці перспектива для китайського ринку акцій виглядає досить песимістично.

Більш ніж двадцятирічний досвід вивчення біржових графіків допоміг Томасу Шредеру зафіксувати прибуток в квітні якраз перед тим, як акції китайських компаній в Гонконзі перейшли у вільне падіння. Тепер він знову дає песимістичний прогноз: обвал китайського ринку акцій в осяжному майбутньому продовжиться, пише Bloomberg.

Згідно з прогнозами, у найближчі два місяці індекс Shanghai Composite може опуститися до 3100 пунктів - це на 16 % нижче рівня закриття середовища (5 серпня), незважаючи на спорадичні відскоки під впливом спроб держави стабілізувати ринок. Індекс торгуються в Гонконгу паперів Hang Seng China Enterprises впаде приблизно на 10 %.

Уповільнення економічного зростання Китаю та зниження цін на сировинні товари посилюють ймовірність того, що індекси проб'ють ключові рівні підтримки, впевнений Шредер.

"Зараз головні – "ведмеді". Падіння відбудеться не відразу. Я впевнений, що китайський уряд продовжить пробувати підтримати ринок в Шанхаї. Але в найближчі пару місяців ми побачимо більш низький рівень", - каже засновник та керуючий директор Chart Partners Group Ltd., яка постачає базуються на технічному аналізі торгові стратегії, Шредер.

Індикатор материкових компаній в Гонконгу відскочив від жовтневого мінімуму на 37 % до того моменту. Хоча після цього індекс піднявся ще на 5,8 % до піку від 26 травня, після цього він впав більш ніж на 25 %. Через 32 % обвалу шанхайської біржі капіталізація материкового ринку скоротилася приблизно на 4 трильйони доларів.

"Шанхай "виглядає" погано, і глобальний цикл починає виглядати трохи слабкіше", - підсумовує Шредер.

Читайте також: Пекін масово скуповує знецінені акції через обвал фондової біржі – FT

Повідомлялося, що Китай вирішив рятувати фондовий ринок жорсткістю правил.

7 липня стало відомо, що китайська фондова біржа обвалилася, а втрати склали близько трьох трильйонів доларів. Критична ситуація виникла через маржинальну торгівлю, або використання боргів для купівлі цінних паперів. Вона породила побоювання появи "економічної бульбашки".

Влада КНР намагалася стабілізувати основні показники, скуповуючи акції компаній з високою ринковою капіталізацією, скорочуючи первинну публічну пропозицію і зменшивши торгові збори. Але все це не спрацювало.

Пізніше Пекін почав масово скуповувати знецінені акції через обвал фондової біржі. Центральний Банк також виділив 41,8 мільярдів доларів кредиту брокерам, щоб вони могли купувати частки, які інвестори намагаються якомога швидше продати.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі