АМКУ готується завести ряд справ за завищення цін на АЗС

Поділитися
АМКУ вбачає ознаки завищення цін на бензин © Андрій Товстиженко, DT.UA
Комітет з'ясовує, чи пов'язано завищення цін на бензин в Україні з антиконкурентними діями учасників ринку.

Антимонопольний комітет України бачить ознаки завищення цін на нафтопродукти, має намір відкрити справи проти учасників ринку, які діють антиконкурентно, повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв.

"Ми бачимо ознаки того, що ціни завищені. Чи пов'язано це з антиконкурентними діями суб'єктів – з'ясовуємо ... Зараз аналізуємо аргументи всіх сторін. Проти порушників будуть відкриті справи", - написав він на своєму Facebook.

На початку вересня АМКУ рекомендував мережам АЗС знизити ціни на бензин: в антимонопольному відомстві вважають, що ціни на заправках могли б бути на 15% нижче. Рекомендації АМКУ обов'язкові до розгляду, нагадав Терентьєв. Однак, каже він, оператори ринку нафтопродуктів наполягають на своїй правоті.

"Відповіді на рекомендації від АЗС були отримані (відомством) в п'ятницю минулого тижня. Більшість суб'єктів ринку дотримується позиції, що їх ціни обґрунтовані ринковими чинниками", - зазначив голова АМКУ.
Нагадаємо, що "обов'язкові для розгляду" рекомендації АМКУ стосуються мереж Amic (раніше заправки належали ЛУКОЙЛу), "Кло", ОККО, WOG, "Альянс Холдинг", "Кершер", "Укрнафта", "Веста Сервіс", "Авіас", "Бел Оіл", "БРСМ-Нафта" і SOCAR.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі