Американські біржі виросли на очікування даних по ринку праці

Поділитися
Американські біржі виросли на очікування даних по ринку праці Біржі США в основному зросли © gazeta.ru
Інформація по американському ринку праці за серпень будуть опубліковані в п'ятницю, і від них залежить рішення Федрезерву за термінами підвищення ключової ставки.

Фондові індекси США переважно виросли в четвер на тлі очікування інвесторами статистики по ринку праці країни. Про це свідчать дані торгів.

Так, індекс широкого ринку S&P 500 піднявся на 0,12% - до 1951,13 пункту, індекс DJIA виріс на 0,14%, до 16374,76 пункту, індекс високотехнологічних компаній NASDAQ знизився на 0,35% і досяг 4733,5 пункту.

Дані по ринку праці США за серпень будуть опубліковані в п'ятницю, і від них залежить рішення Федрезерву за термінами підвищення ключової ставки. Дводенне засідання ФРС США відбудеться 16-17 вересня.

Сьогодні також стало відомо, що дефіцит торгового балансу США в липні знизився на 7,3% порівняно з червнем і склав 41,9 мільярда доларів. Аналітики очікували дефіцит на позначці 43 мільярди доларів.

Інститут управління поставками (Institute for Supply Management, ISM) в свою чергу повідомив, що індекс ділової активності в секторі послуг США в серпні знизився до 59% з липневого показника у 60,3%, що виявилося кращим за прогнози.

У той же час число первинних заявок на допомогу з безробіття в США за минулий тиждень зросла на 12 тисяч в порівнянні з переглянутим показником попереднього тижня і склало 282 тисячі, хоча аналітики чекали значення показника на позначці 275 тисяч.

Учасники ринку також звернули увагу на заяви голови ЄЦБ Маріо Драгі, який підтвердив, що регулятор зберігає готовність до додаткової підтримки економіки у разі необхідності, хоча мови про негайних діях щодо збільшення стимулюючих заходів не йде.

1 вересня біржа США різко обвалилася слідом за слабкими показниками Китаю. Всі три головних індексу скоротилися на 2%, як тільки торги почалися. В цей же час, на тлі показників Китаю, зростання виробничого сектора США сповільнилося до найнижчих темпів за останні два роки.

Ввечері в той же день світові фондові ринки різко знизилися. Індекси також знижувалися на тлі статистичних даних з Китаю: 3-річного мінімуму ділової активності в промисловості КНР в серпні.

21 серпня на світових фондових ринках відбувся масовий розпродаж акцій через уповільнення темпів зростання економіки Китаю, зростаючої політичної нестабільності в Греції, і невпевненість з приводу планів США щодо підвищення міжнародних процентних ставок.

Економіка Китаю сповільнила зростання вперше за останні шість років: у першому кварталі 2015 року зростання ВВП Піднебесної склав 7,0%, в той час як за аналогічний період 2014 року даний показник становив 7,3%. За словами експертів, якщо детально проаналізувати всі економічні фактори, то зростання ВВП Китаю в першому кварталі поточного року може навіть скласти менше 7%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі