У Китаї скасовані концерти Bon Jovi через використання групою відео про Далай-ламу

Поділитися
У Китаї скасовані концерти Bon Jovi через використання групою відео про Далай-ламу Нераді в КНР через "симпатії" до Далай-Лами і Річарду Гіру, Шерон Стоун і Бреду Пітту
Лідери Китаю вважають духовного тибетського лідера "розкольником", тому виступають проти всіх, хто йому симпатизує.

Концерти американської рок-групи Bon Jovi скасували в Китаї після того, як чиновники країни дізналися про використання відео про Далай-ламу під час виступів, повідомляє The Financial Times.

Група використовувала таке відео у себе на концертах п'ять років тому.

Намічені на наступний тиждень концерти в Пекіні та Шанхаї (вартість квитків склала від $ 75 до $ 600) скасували тільки зараз. У Китаї в цьому році вже скасували концерт групи Maroon 5, також у списку заборонених виступів опинилася й Бйорк. Її концерти були заборонені в Китаї, після того, як вона під час свого виступу (під час виконання пісні "Declare Independence") в Шанхаї в 2008 році скандувала "Тибет, Тибет". Нераді в КНР через "симпатії" до Далай-лами і Річарду Гіру, Шерон Стоун і Бреду Пітту.

Міністерство культури Комуністичної партії вирішило не проводити концерт американської рок-групи після того, як воно дізналося про використання відео про Далай-ламу як фону під час виступу Bon Jovi в Тайвані в 2010 році, розповіли джерела.

Лідери Китаю вважають духовного лідера "розкольником" і "вовком в одязі ченця", звинувачують його в пропаганді незалежності Тибету.

Китайський уряд регулярно забороняє візити в країну художників, вчених і політичних лідерів, які, на їхню думку, підтримують Далай-ламу.

У вівторок, 8 вересня, організатори концерту відчайдушно намагалися переконати китайських чиновників пом'якшити свою позицію щодо проведення концертів Bon Jovi, але шансів на те, що рішення буде змінено, мало, говорять джерела.

Як пише агентство Reuters, влада Китаю застерегла населення Тибету від підтримки Далай-лами. Цю тему чиновники підняли в ході урочистостей, присвячених 50-річчю заснування Тибетської автономної області. Як заявив перед присутніми голова Всекитайського комітету Народної політичної консультативної ради Китаю Юй Чженшен, "люди всіх національностей залучені в рішучу боротьбу проти сепаратизму, постійно перешкоджаючи розкольницьким і диверсійним діям клікам Далай-лами і ворожим зарубіжним силам".

Китайські війська увійшли в Тибет у 1950 році. Активісти тибетського опору звинувачують КНР в прагненні викорінити релігійну свободу і культуру в Тибеті. Пекін відкидає ці звинувачення і заявляє, що політика КНР покінчила з кріпацтвом в регіоні і дала імпульс до розвитку відсталої області.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі