Збірна Аргентини стартувала з перемоги над Боснією на "Маракані"

Збірна Аргентини стартувала з перемоги над Боснією на "Маракані" © afa.org.ar
Аргентинцям було довірено зіграти на легендарному стадіоні, який прийматиме фінальну зустріч. Поки що дворазові чемпіони світу впоралися лише з досягненням результату. Чемпіонську гру Мессі і Ко відклали на потім.

Збірна Аргентини обіграла 2:1 Боснію та Герцеговину у матчі у рамках групового турніру у квартеті F на чемпіонаті світу у Бразилії.

У двох гольових ситуаціях взяв участь капітан і зоряний нападник аргентинців Ліонель Мессі - спочатку після подачі зі штрафного м'яч у власні ворота зрізав Рохо Колошинац (третій автогол ЧС-2014), а в середині другого тайму Мессі вже сам зробив прохід, який завершився точним ударом. Боснійці відповіли лише голом престижу під завісу поєдинку.

Таким чином, аргентинці захопили лідерство у своїй групі і тепер чекають на матч Нігерія - Іран, який відбудеться 16 червня о 22:00. Наступний ж вихід Мессі і Ко на футбольні поля Бразилії заплановано на 21-ше число - аргентинці зіграють проти Ірану.

Відзначимо, що поєдинок проходив на легендарному бразильському стадіоні "Маракана", і тільки присутність на ньому збірної Аргентини мала по-перше надихати команду на красиву та іскрометну гру, а по-друге, напевно дратувала бразильських уболівальників. На плечі Ліонеля Мессі як завжди було покладено серйозний вантаж.

Однак поки що він ледь справляється з ним: якщо не рахувати гольову ситуацію, після якої Колашинац зрізав м'яч у власні ворота (нагадаємо, що боснійці проводили першу в історії гру на мундіалі), то першого удару аргентинці завдали лише 31 хвилині, та й то бив не Мессі, а Максі Родрігес. Глядачі відчули, що у зірки світового футболу явно відсутнє його справжнє обличчя і завели свої пісні, в яких славили його партнера з "Барселони" Неймара. Але все-таки на 65-й хвилині 10-й номер "альбіселесте" показав себе, здійснивши рейд до воріт і точно вдарив метрів з 17-18-ти.

Боснія, яка виглядала зовсім не як дебютант, спромоглася навіть на історичний гол - на 85-й хвилині Ведад Ібішевіч залишив не при справах Серхіо Ромеро, пославши м'яч тому між ніг - 2:1.

Чемпіонат світу

Група F

Аргентина - Боснія і Герцеговина - 2:1 (1:0)

Голи: Колашинац, 3 - у свої ворота (1:0). Мессі, 65 (2:0). Ібішевич, 84 (2:1).

Аргентина: Ромеро, Гарай, Кампаньяро (Гаго, 46), Фернандес, Сабалета, Маскерано, Ді Марія, Родрігес (Ігуаїн, 46), Рохо, Агуеро (Більяр, 87), Мессі.

Боснія і Герцеговина: Беговіч, Муйджа (Ібішевіч, 69), Бічакчіч, Спахіч, Колашинац, Хайровіч (Вишча, 71), Бешич, Пьяніч, Місімовіч (Медуньянін, 74), Луліч, Джеко.

Попередження: Рохо, 25. Спахіч, 63.

Судді: АГІЛАР ЧИКАС, Торрес, Сумба (всі Сальвадор).

16 червня. Ріо-де-Жанейро. Стадіон "Маракана".

Відзначимо, що найкращим гравцем матчу було визнано Ліонеля Мессі, що поки чітко відображає стан справ: інших лідерів у складі аргентинців поки не знайшлося. !zn