Вперше з січня: у Китаї за добу не зафіксовано жодного нового інфікованого

23 травня 12:00

15 квітня у Піднебесній офіційно перестали реєструвати летальні випадки.

 

За останні 24 години на материковій частині Китаю вперше з січня не зафіксовано жодного нового випадку інфікування коронавірусом на добу. Про це повідомляє видання ТАСС, додаючи, що досі у лікарнях Піднебесної перебувають 79 пацієнтів з COVID-19, у дев'яти з них важка форма недуги.

"Число інфікованих, які прибули з-за кордону, за весь час склало 1 711 осіб, з них 1 670 вже одужали. Кількість інфікованих коронавірусом, які приїхали з інших країн, останнім часом трохи впала, оскільки кордон майже повністю закритий для іноземців, однак збережені кілька міжнародних авіарейсів, якими і можуть скористатися китайські громадяни", - пише видання.

Статиска вказує на те, що на материковій частині Китаю від коронавірусу вилікувалися 94,3% усіх інфікованих. З грудня загальне число хворих перевищило 82,9 тис. людей. 15 квітня в країні офіційно перестали фіксувати летальні випадки, окрім тих, що в межах коригування статистики. Показник смертності становить 5,58% (померли понад 4,6 тис. осіб).

Також відомо, що у Китаї вже немає регіонів, в яких кількість інфікованих перевищує 30.

Читайте також: Китай попередив про можливість другої хвилі коронавірусу

Напередодні президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп в черговий раз звинуватив Китай у поширенні коронавірусу і заявив, що Китай проводить політику "масштабної дезінформації" для того, щоб колишній віце-президент США Джо Байден виграв президентські вибори в Америці.

Нагадаємо, 3 травня розвідки США, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії, Канади оприлюднили спільну доповідь, в якій йдеться про відповідальність КНР за поширення коронавіруса SARS-CoV-2. Офіційний Пекін приховував інформацію про те, що коронавірус передається від людини до людини, забороняв передавати зразки SARS-CoV-2 західним вірусологам, репресував лікарів, які намагалися привернути увагу до нового захворювання.

Докладніше про вплив пандемії на розстановку сил на міжнародній арені читайте у статті Сергія Корсунського "Геополітика пандемії" для ZN.UA.