Румунія відкриває курорти на Чорному морі з 1 червня

20 травня 10:37

Очікується, що через епідемію COVID-19 румунський сектор готельного і ресторанного бізнесу втратить 2,4 млрд євро загального товарообігу.

 

Курорти на чорноморському узбережжі в Румунії почнуть працювати з 1 червня, передає "Балканський оглядач". При цьому почнуть свою роботу близько ста готелів на узбережжі.

Наголошується, що деякі готелі вже відкрилися раніше, але вони працювали не на повну потужність.

З початку літа почнуть роботу бари, кафе і ресторани на літніх майданчиках. З 15 червня, коли буде дозволена робота ресторанів в закритих приміщеннях, літній сезон-2020 в Румунії буде вважатися відкритим.

За попередніми оцінками, через епідемію COVID-19 румунський сектор готельного і ресторанного бізнесу втратить 2,4 млрд євро загального товарообігу. А відпочивати до початку червня на море поїдуть приблизно 10 тисяч румунських громадян.

Читайте також: НБУ понизив облікову ставку до 10%

Нагадаємо, Іспанія збирається відкрити кордони для туристів в кінці червня після того, як у країні будуть зняті карантинні обмеження у зв'язку з коронавірусом. Незважаючи на те, що в кінці квітня представники уряду не рекомендували іноземцям бронювати літні поїздки в Іспанію, а Євросоюз виступав з аналогічним попередженням, у іноземців з'явиться можливість приїхати в Іспанію вже на початку літа.

Словаччина і Чехія почнуть пом'якшувати раніше введені обмежувальні заходи на кордоні у зв'язку з пандемією коронавірусу. Починаючи з 21 травня жителі Словаччини зможуть здійснювати короткострокові поїздки тривалістю до 24 годин в Словенію, Чехію, Німеччину, Австрію, Угорщину, Польщу, Хорватію і Швейцарію.

У свою чергу, в Чехію з 26 травня в'їзд буде дозволятися тільки тим, хто представить негативний тест на коронавірус. Зазначається, що вже з 8 червня, цю вимогу можуть скасувати для тих, хто в'їжджає з країн з низьким ризиком зараження (Австрії, Словаччини та Хорватії). Також після повернення мандрівники не повинні будуть проходити двотижневий карантин або надавати довідки про відсутність інфекції.

Відстежуйте динаміку поширення коронавірусу у світі разом із ZN.UA.