Зеленський повинен протягом трьох тижнів представити конкретне бачення змісту своєї політики — фракція ХДС/ХСС

06 квiтня 14:27

Україна не може дозволити собі покластися на недосвідчене керівництво, маючи конфлікт з Росією, а також перебуваючи у важкій соціально-економічній ситуації.

 

Парламентська фракція ХДС/ХСС очікує, що обидва учасники другого туру виборів президента України продовжать курс на взаємодію із Заходом. Вони повинні висловити чітке зобов'язання щодо активізації зусиль, спрямованих на зміцнення верховенства права та боротьбу з корупцією, а також продовжувати курс на економічну консолідацію, йдеться в заяві фракції політсили канцлера Німеччини. Високий відсоток голосів за актора Володимира Зеленського є вираженням зменшення довіри до політичних еліт і розчарування в ефективності реформ часів президентства Петра Порошенка. Велика частина населення пов'язує з Володимиром Зеленським надію на більш рішучу боротьбу з корупцією та протидію впливу олігархам. Зеленський повинен протягом наступних трьох тижнів представити конкретне бачення змісту своєї політики, а також команду політиків, яка буде його підтримувати.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Тетяна Силіна.

"Україна не може дозволити собі покластися на недосвідчене керівництво, маючи конфлікт з Росією, а також перебуваючи у важкій соціально-економічній ситуації. Подібна ситуація буде тільки на користь Росії і заохочувати її інтенсифікувати дестабілізаційну політику по відношенню до України. Крім того, Зеленський повинен уточнити, яким чином буде досягатися задекларована ним мета позбавлення від впливу олігархів, особливо з урахуванням того, що його передвиборна кампанія значною мірою була відзначена підтримкою олігарха Ігоря Коломойського, - підклеслюють німецькі політики. - Чергова поразка Юлії Тимошенко свідчить, що виборці не мають довіри до її незрозумілої внутрішньої і зовнішньої політики. Насамперед, вона не змогла пояснити виборцям свої витратні передвиборчі обіцянки, реалізацію яких навряд чи можна було б профінансувати, і які своїми наслідками заподіяли б тільки шкоду розвитку України".

Детальніше про ставлення західних партнерів до виборів та кандидатів у президенти читайте в статті Тетяни Силіної "Аналіз кандидатів - версія Заходу" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".