У Кремлі заперечують повідомлення ЗМІ про підтримку глави "МВС ЛНР"

22 листопада 10:17

Події в Луганську є внутрішньою справою "ЛНР", запевняють в Москві.

 

У Кремлі стверджують, що інформація ЗМІ "про підтримку певних політичних сил" у "ЛНР" не відповідає дійсності, передає ТАСС.

Начальник департаменту управління президента із соціально-економічної співпраці з державами-учасниками Співдружності Незалежних Держав, Абхазією і Південною Осетією Михайло Арутюнов заявив про те, що події в Луганську є внутрішньою справою "ЛНР".

"Це повідомлення невідомо на чому грунтується. Ніякі джерела в оточенні Владислава Суркова не могли цього заявити, так як події в Луганську є внутрішньою справою "ЛНР", і за підтримкою ніхто з Луганська "до Кремля" не звертався", - сказав Арутюнов.

Нагадаємо, що раніше видання РБК опублікувало повідомлення з посиланням на джерело, близьке до помічника президента РФ Владислава Суркова, згідно з яким Москва нібито стала на бік глави "МВС ЛНР" Ігоря Корнета в його конфлікті з ватажком псевдореспубліки Ігорем Плотницьким.

Нагадаємо, що вранці у вівторок, 21 листопада, центр окупованого Луганська оточили озброєні бойовики без розпізнавальних знаків, а під "управління МВС" підігнали БТР. Екс-"міністр" Ігор Корнет забарикадувався в будинку разом з лояльним йому колишнім спецпідрозділом "Беркут".

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували прибуття до Луганська військової техніки та бойовиків. Не виключено, що вони прибули з окупованого Донецька.

В окупованому місті призупинили роботу "республіканські" телеканали та радіостанції, а також відділення банків.

Раніше у групі ІС повідомили про те, що ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький звільнив "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета. Незважаючи на те, що Корнета звільнили з формулюванням "у зв'язку з відкриттям стосовно нього кримінальної справи", між ним і Плотницьким тривалий час фіксувалося протистояння. Перед звільненням "голова МВС" доручив підлеглим перейти на посилений режим "служби", також були організовані бойові чергування для протистояння захопленню об'єктів "міністерства" лояльними Плотницькому бойовиками. В оточенні Плотницького ці заходи викликали резонанс, Корнета запідозрили у спробі "силового перевороту і захопленні влади".