ГПУ долучив матеріали розслідування Лещенко до справи про приватизацію "Укртелекому"

29 сiчня 19:28

Лещенко запідозрив Льовочкіна у незаконному збагаченні.

 

Генеральна прокуратура України долучила матеріали журналістського розслідування народного депутата від "Блоку Петра Порошенко" Сергія Лещенка до матеріалів кримінального провадження про приватизацію ВАТ "Укртелеком". Про це йдеться у відповіді ГПУ на запит Лещенко, копію якого депутат опублікував на своїй сторінці в Facebook ввечері в п'ятницю, 29 січня.

"Генеральною прокуратурою розглянуто ваше звернення щодо фактів можливого незаконного збагачення народного депутата України Сергія Льовочкіна та інших питань", − йдеться у документі, підписаному заступником генпрокурора Юрієм Столярчуком.

У ГПУ повідомили про досудове розслідування в рамках провадження про невиконання ТОВ "ЕСУ", яке купило пакет акцій "Укртелекому", умов приватизації компанії. В результаті цих дій держбюджет втратив 220 мільйонів гривень. Результати розслідування Лещенко, опубліковані в "Українській правді", долучені до матеріалів кримінальної справи.

"Ваше звернення долучено до матеріалів кримінального провадження. Викладені матеріали будуть перевірені та використані під час досудового слідства", − повідомили в прокуратурі.

.

Генпрокуратура долучила до справи про "Укртелеком" файли з мого розслідування "Лазурка" про нерухомість Фірташа та Льово...

Опубліковано Сергієм Лещенко 29 січня 2016 р.

Читайте також: Для заочного засудження Януковича щодо приватизації "Укртелекому" чекають екстрадиції Колобова

Нагадаємо, в січні Лещенко опублікував дослідження, згідно з яким Льовочкін може бути причетний до скандальної приватизації "Укртелекому".

Лещенко відшукав віллу Льовочкіна на Лазурному узбережжі Франції в місті Сен Жан Кап Ферра. Сусідній віллою володіє давній партнер Льовочкіна олігарх Дмитро Фірташ. Як виявилося, Льовочкіну належить відразу п'ять земельних ділянок, які об'єднали в один. Формальним власником вілли Льовочкіна виявилася данська компанія Glorietta Investments I APS. Ці компанії, як з'ясував Лещенко, зареєстровані на власників Epic Telecom Invest Ltd, яка в 2010 році без конкурентів приватизувала "Укртелеком".

На думку Лещенка, Льовочкін та Фірташ, є кінцевими бенефіціарами даних компаній і вигодонабувачами від приватизації "Укртелекому".