Яценюк анонсував прийняття Податкового кодексу наступного тижня

20 грудня 19:23

У четвер депутати не змогли проголосувати за податкову реформу і бюджет на 2016 рік.

 

Депутати коаліції проголосують за проект податкової реформи на наступному пленарному тижні, заявив глава українського уряду Арсеній Яценюк в ефірі програми "10 хвилин з прем'єр-міністром", яку демонстрували українські телеканали ввечері 20 грудня.

"На наступному тижні парламент має схвалити зміни податкового законодавства", − сказав прем'єр-міністр. Він також додав, що прийняття Податкового кодексу позитивно позначиться на інвестиційному кліматі.

"Це серйозний крок для розвитку бізнесу. Зниження податків і збільшення робочих місць в країні", − запевнив Яценюк.

Глава уряду також висловив упевненість в тому, що Верховна Рада проголосує за бюджет на 2016 рік.

"Ми повинні невідкладно затвердити держбюджет на наступний рік. Уряд і коаліція зможуть прийняти це рішення", − підкреслив прем'єр-міністр.

10 хвилин із Прем'єр-міністром. Про єдність

Ми долаємо винятково складний етап. Зараз, окрім війни, найбільшим випробуванням є українська внутрішня політика. Головним реальністю здається політичний шум. За цим шумом не чути голосу розуму. Сьогодні хочу поговорити про єдність, яка нам потрібна для проведення реформ і змін. Не кругова порука, а єдність для дій.

Опубліковано Арсенієм Яценюком 20 грудня 2015 р.

Читайте також: Кабмін розгляне проекти податкової реформи й бюджету на 2016 рік у четвер

Нагадаємо, у четвер, 17 грудня Верховна Рада не змогла проголосувати за проекти податкової реформи і бюджету на 2016 рік. Голова парламенту Володимир Гройсман оголосив засідання закритим.

У ході засідання Ради, лідер найбільшої парламентської фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко заявив про те, що держбюджет-2016 повинен бути прийнятий на чинній податковій базі, а проект нового Податкового кодексу слід "відшліфувати" в першому кварталі 2016 року та ввести в дію з 2017 року.

Раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявляв, "тіло" нового Податкового кодексу має вступити в силу з другого кварталу 2016 року, щоб платники податків мали час підготуватися. У той же час, нові ставки податків повинні будуть вступити в силу вже з 1 січня 2016 року.

Як писала економічний оглядач DT.UA Юлія Самаєва, рамках запропонованої податкової реформиМінфін намагається виконати точкові вимоги МВФ, що дозволить Україні залишитися в програмі фонду. Але зростати українська економіка в результаті цієї реформи не буде, так як умови для цього зростання не створені.