Європарламент розгляне доповідь про загрозу російської пропаганди

Поділитися
Європарламент розгляне доповідь про загрозу російської пропаганди В ЄС почали усвідомлювати загрозу російської пропаганди тільки після нападу Росії на Україну © Flickr/European Parliament
Звіт повинен показати, наскільки країни-члени ЄС піддаються російській пропаганді.

Доповідь про загрози впливу російської пропаганди для країн Євросоюзу буде представлена в Європарламенті у вересні.

"Цей рапорт готується моїм секретаріатом, обговорення ведеться в рамках комісії у закордонних справах Європарламенту, членом якої я є. Голосування по цьому документу відбудеться у вересні на пленарному засіданні сесії Європарламенту", - повідомила голова підкомісії Європарламенту з питань оборони Анна Фотига в інтерв'ю агентству "Укрінформ".

За її словами, цей рапорт показує, до якої міри ЄС і країни-члени Співтовариства - як зі сходу, так і півдня - піддаються російській пропаганді.

Фотига підкреслила значну роль України в питанні боротьби з російською пропагандою в Європі. Політик зазначила, що завдяки звіту NATO StratCom COE про російську пропаганду в Україні світ дізнався, що Росія довгий час готувалася до агресії проти сусідньої країни.

"Є експерти, які стверджують, що Росія готувалася до агресії проти України навіть більше десяти років. Ця велика пропагандистська війна тривала навіть у відносно спокійні фази російсько-українського діалогу", - зазначила вона.

Нарикінці травня посол США в Україні Джеффрі Пайетт закликав українські медіа відмовитися від "спокуси" використання інструментів пропаганди в боротьбі з дезінформацією російських ЗМІ. За його словами, найкращим засобом боротьби з російською пропагандою є донесення правди. "Великою помилкою буде грати в ту ж гру, що й Росія: використовувати інформацію, як гнучкий товар", – заявив він.

У травні стало відомо, два члена палати представників США внесли законопроект, який передбачає створення комплексної стратегії боротьби з дезінформацією і пропагандою у світі, яку поширюють такі країни, як Росія і Китай.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі